Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 23:00
Wt.
09:00 - 23:00
Śr.
09:00 - 23:00
Cz.
09:00 - 23:00
Pt.
09:00 - 23:00
Sb.
09:00 - 23:00
Nd.
11:00 - 22:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7840041022
REGON: 631502552
Rok założenia:
1990
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Gościniec w Dolinie to tradycyjny hotel i restauracja położone w malowniczym Jankowie Dolnym, w powiecie gnieźnieńskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Gościniec powstał w 1990 roku i od tego czasu cieszy się uznaniem i sławą wśród swoich tubylców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Gościniec w Dolinie to niezwykłe miejsce. Od wielu lat uznawany jest za centrum Jankowa Dolnego. Położony jest przy trasie Gniezno -
Toruń, na terenie historycznego Szlaku Piastowskiego. W pobliżu ośrodka znajduje się jezioro z kąpieliskiem, ruiny wiatraka holenderskiego oraz przepiękne lasy. Historia Jankowa Dolnego sięga średniowiecza, pochodzi stąd wiele zabytków i archeologicznych znalezisk, co jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność tych terenów.

Naszym gościom oferujemy wysokiej jakości pokoje gościnne dla 10 osób. Zapewniamy garaż oraz parking. W ofercie posiadamy również pokoje z tarasem z widokiem na gniazdo bocianie. Ponadto w cenę pokoju wliczony jest bogaty zestaw śniadaniowy. Gościniec w Dolinie posiada także renomowaną restaurację w zabytkowym budynku. Nasza sala bankietowa jest przygotowana na 60 osób. W restauracji organizujemy bankiety, wesela, komunie czy stypy.

Wypoczynek w Jankowie Dolnym zadowoli każdego miłośnika przyrody. To najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Gwarantujemy, że zwolennicy spokojnych wakacji będą mogli rozkoszować się spacerami po pobliskich lasach, wędkowaniem czy zwiedzaniem zabytkowych miejsc i pomników przyrody. Dla gości preferujących aktywny wypoczynek dostępne są sprzęty wodne, szlaki rowerowe czy punkty gastronomiczne.

Zapraszamy do Gościńca w Dolinie, gdzie poczują Państwo niezwykłą atmosferę tego miejsca. Gwarantujemy miłą obsługę i atrakcyjne ceny.


Wideo

Kontakt

Kontakt Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja

Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja, Jankowo Dolne

Opinie (0)

Opinie o firmie Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.