Wyceniamy nieruchomości zabudowane i niezabudowane
Wyceniamy nieruchomości zabudowane i niezabudowane, Goodwill. Biuro Wycen Nieruchomości. Starzyk Barbara, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9690122405
REGON: 241562725

O firmie

Przedsiębiorstwo Goodwill zostało założone w 1996 roku. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach, w województwie śląskim. Właścicielem jest Barbara Starzyk.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Prowadzimy biuro wycen nieruchomości. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i z należytą starannością.

W firmie Goodwill wyceniamy
  • budynki mieszkalne
  • budynki użytkowe
  • budynki komercyjne
  • budynki biurowe
Wykonujemy wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych. Szacujemy wartość mienia zabużańskiego. Wyceniamy maszyny i urządzenia trwale związane z gruntem, a także nieruchomości nietypowe, w tym budowle. Zajmujemy się również prawami do lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest badanie stanu prawnego nieruchomości i przeprowadzanie pomiarów inwentaryzacyjnych budynków.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Goodwill.

Artykuły

Wycena nieruchomości - samemu czy u rzeczoznawcy?
Wycena nieruchomości - samemu czy u rzeczoznawcy?
Rozważasz wycenę nieruchomości na własną rękę? Sprawdź koniecznie, kiedy się to opłaca, a kiedy zdecydowanie musisz skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Goodwill. Biuro Wycen Nieruchomości. Starzyk Barbara

Goodwill. Biuro Wycen Nieruchomości. Starzyk Barbara, Gliwice

Opinie (4)

Opinie o firmie Goodwill. Biuro Wycen Nieruchomości. Starzyk Barbara

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
29.11.2019
Ostatnio wyceniali nasz budynek biurowy. Do sprawy podeszli bardzo profesjonalnie. Ich wycena jest dokładna i wyczerpująca.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
22.09.2019
Z racji wykonywanego zawodu znam się trochę na branży. Przejechałem już chyba całą Polską i miałem do czynienia z wieloma firmami tego typu, jednak nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalizmem jak w Goodwill.
Renia
Renia
5.0
30.07.2019
Znają się na rynku nieruchomości jak mało kto! Wykonują profesjonalne analizy. Można im zaufać.
Małgosia
Małgosia
5.0
10.05.2019
Chciałam pochwalić pracowników tego przedsiębiorstwa. W Goodwill pracują sami eksperci. Do powierzonych im zadań podchodzą profesjonalnie i rzeczowo. Widać to w efektach ich pracy!