Realizacja usług spawalniczych
Realizacja usług spawalniczych, Goldweld Usługi spawalnicze Krzysztof Kukuła, Jawor

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6951505062
REGON: 362386080
Rok założenia:
2015

O firmie

Goldweld to przedsiębiorstwo oferujące Państwu pomoc w zakresie spawalnictwa. Firma doradzi Państwu przy projektowaniu konstrukcji spawanych oraz zrealizuje usługi spawalnicze u Klienta. Właścicielem zakładu jest Krzysztof Kukuła. Swoją firmę prowadzi w Jaworze w województwie dolnośląskim.

Oferta

Współpracując z Goldweld, zapewniają Państwo swojej firmie najwyższą jakość usług spawalniczych. Jest to przedsiębiorstwo, którego pracownicy uzyskali niezbędne uprawnienia i certyfikaty do świadczenia usług w branży. W ramach swoich usług zakład proponuje Państwu nadzór spawalniczy oraz jakościowy podwykonawców. Ich praca polega na wdrażaniu i doradztwie w zakresie Systemów Zarządzania Jakością (PN-EN ISO 3834, PN-EN 1090, PN-EN 15085).

Dodatkowo przedsiębiorstwo opracowuje dokumentacje spawalnicze i jakościowe. Są nimi dzienniki spawania, instrukcje spawalnicze, plany odbiorów, czy plany montażu. Firma na Państwa prośbę przeprowadzi badania NDT oraz doradzi w zakresie uprawnień spawaczy. Pracownicy Goldweld potrafią w sposób zrozumiały przedstawić Państwu wszelkie uwagi i zalecenia.

Co więcej, w ramach swojej oferty firma proponuje Państwu między innymi:
  • odbiór konstrukcji po spawaniu,
  • weryfikację dokumentacji projektowej,
  • opracowywanie technologii spawania WPQR,
  • kalkulację procesów spawania.
Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa z Jawora. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług.

Artykuły

Czym zajmuje się spawacz?
Czym zajmuje się spawacz?
Zatrudnienie profesjonalnego spawacza może ułatwić wiele sytuacji. W czym taki spawacz może pomóc i jakie usługi zazwyczaj wykonuje dla swoich klientów?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Goldweld Usługi spawalnicze Krzysztof Kukuła

Goldweld Usługi spawalnicze Krzysztof Kukuła, Jawor

Opinie (1)

Opinie o firmie Goldweld Usługi spawalnicze Krzysztof Kukuła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
08.11.2019
Przedsiębiorstwo okazało się niezbędne przy opracowywaniu technologii WPQR. Szczerze zachęcam do skorzystania jeśli komuś zależy na polepszeniu swojej oferty.