Zapewniamy wsparcie sprzedaży poprzez outsourcing
Zapewniamy wsparcie sprzedaży poprzez outsourcing, Golden Serwis Mirosław Białobrzewski, Zielonka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7581496525
REGON: 141174802
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma Golden Serwis prowadzona jest przez Mirosława Białobrzewskiego. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Zielonce, na terenie województwa mazowieckiego. Zapewniamy wsparcie sprzedażowe na najwyższym poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w działaniach mających na celu poprawę funkcjonowania różnego rodzaju firm. Swoją ofertę kierujemy zarówno do lokalnych zakładów pracy, jak i dużych przedsiębiorstw. Są to firmy zajmujące się między innymi bankowością, handlem, logistyką czy produkcją.

Obsługujemy firmy w takich obszarach jak:
  • leasing pracowniczy,
  • merchandising,
  • promocje,
  • program tajemniczego klienta,
  • sprzedaż poprzez outsourcing.
Usługi świadczymy przez cały rok, ale też okresowo, na przykład w sezonie letnim czy zimowym, gdy zapotrzebowanie na konkretnych pracowników jest większe. Naszym celem jest osiągnięcie odpowiedniego obrotu oraz przychodów dla Klienta. Delegujemy swoich pracowników oraz koordynatorów, którzy sprawują nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia na każdym etapie.

Przeprowadzamy rekrutację i różnego rodzaju kursy oraz szkolenia stanowiskowe. Zarządzamy i raportujemy pracę na bieżąco, zajmujemy się również jej ścisłą kontrolą. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, jesteśmy elastyczni w działaniach. Zapewniamy atrakcyjne warunki i wsparcie kadrowe w każdym momencie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Golden Serwis w Zielonce.

Artykuły

Golden Serwis – Merchandising sposobem na zwiększenie zysków
Golden Serwis – Merchandising sposobem na zwiększenie zysków
Zwiększenie przychodów ze sprzedaży wymaga zastosowania przemyślanej strategii promocji np. firmy Golden Serwis zajmującą się poprawę funkcjonowania firm.
Optymalizacja wyników sprzedażowych firmy. Czym jest program tajemniczego klienta?
Optymalizacja wyników sprzedażowych firmy. Czym jest program tajemniczego klienta?
Zależy Ci na wyraźnym zwiększeniu sprzedaży w swojej firmie? Skorzystaj z programu tajemniczego klienta przygotowanego przez fachowców z firmy Golden Serwis!
Braki kadry pracowniczej – jak sobie z nimi poradzić?
Braki kadry pracowniczej – jak sobie z nimi poradzić?
Braki kadrowe mogą skutecznie wstrzymać osiągi finansowe firmy. Aby sobie z nimi poradzić, warto skorzystać z oferty, która prezentują najlepsze agencje pracy.
Czym jest leasing pracowniczy?
Czym jest leasing pracowniczy?
Warto zainteresować się leasingiem pracowniczym, dzięki któremu można w prosty sposób zatrudnić osoby na dane stanowisko w firmie lub zredukować koszty pracy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Golden Serwis Mirosław Białobrzewski

Golden Serwis Mirosław Białobrzewski, Zielonka

Opinie (0)

Opinie o firmie Golden Serwis Mirosław Białobrzewski