Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9452242433
REGON: 388231546
Rok założenia:
2021

O firmie

Go To 3D to studio projektowe, w którym zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie projektowania graficznego. Właścicielem firmy jest Grzegorz Oleksy, a siedziba mieści się w Krakowie.

Oferta

Projektowanie graficzne to nasz konik. Chociaż dopiero wkraczamy na rynek, to posiadamy dużą wiedzę i umiejętności praktyczne. Naszą specjalnością jest grafika trójwymiarowa. Oprócz tego zajmujemy się grafiką wektorową. Nasza kompleksowa oferta zawiera takie produkty jak:
  • grafika 2D,
  • grafika 3D,
  • animacje 2D,
  • animacje 3D,
  • intro produktów i usług.
Mogą być Państwo pewni naszego zaangażowania. Jesteśmy po to, aby urzeczywistniać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Posiadamy profesjonalny sprzęt i oprogramowanie. Naszym atutem i wyróżnikiem na rynku są animacje w formacie Full HD.

Oferujemy atrakcyjne ceny. Tak naprawdę, o tym jak ma wyglądać projekt, decyduje Państwa budżet. Dlatego zachęcamy do kontaktu. Porozmawiamy o ofercie i naszych propozycjach.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Go To 3d Projekty Graficzne

Go To 3d Projekty Graficzne, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Go To 3d Projekty Graficzne


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.