Sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych
Sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych, Globex-Bus Wynajem autobusów, Nowy Dwór Gdański

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5781083695
REGON: 170171824
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Biuro podróży Globex-Bus znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim. Jest częścią firmy przewozowej o tej samej nazwie i od ponad dekady oferuje klientom ciekawe wyjazdy zagraniczne i krajowe.

Certyfikaty i dyplomy

Firma współpracuje z doświadczonymi operatorami wycieczek i posiada niezbędne pozwolenia. Można do nich zaliczyć wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję Ubezpieczeniową AXA nr 02.786.271 z dn. 1 czerwca 2016.

Oferta

Udane i atrakcyjne cenowo wakacje to marzenie każdego planującego urlop. Z tego powodu nie warto ryzykować, tylko zaufać doświadczonej firmie turystycznej. Biuro Globex-Bus od wielu lat organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne dla grup i klientów indywidualnych oraz sprzedaje pobyty wakacyjne w ciekawych miejscach na całym świecie. W tym celu współpracuje z licznymi operatorami wycieczek i prowadzi sprzedaż biletów. Posiada w swojej ofercie bilety lotnicze, autokarowe i promowe oraz wynajmuje autokary do wycieczek objazdowych. Komfortowe, czyste i sprawne technicznie pojazdy należące do firmy nadają się do wielodniowych wypraw oraz jednodniowych wypadów, np. w okolicach Trójmiasta.

Globex-Bus oferuje również klientom:
  • rejsy
  • obozy młodzieżowe
  • pielgrzymki
  • kolonie
  • zimowiska
  • imprezy integracyjne
  • wycieczki zakładowe
  • wczasy dla seniora
Ponadto biuro zajmuje się obsługą przewodnicką dla grup odwiedzających Gdańsk, Sopot i Gdynię i sprzedaje ubezpieczenia turystyczne. Uzupełnieniem oferty jest bukowanie noclegów. Pracownicy biura kwaterują wczasowiczów w ośrodkach wypoczynkowych i ośrodkach kolonijnych.

Więcej informacji dotyczących biura Globex-Bus można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Biuro współpracuje z takimi operatorami turystycznymi jak: Rainbow Tours, Itaka, Tui, Wezyr Holidays, Grecos, Gromada, Pbp Olsztyn, Fun-Tomas.

Kontakt

Kontakt Globex-Bus Wynajem autobusów

Globex-Bus Wynajem autobusów, Nowy Dwór Gdański

Opinie (0)

Opinie o firmie Globex-Bus Wynajem autobusów