Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5891360799
REGON: 221551772
Rok założenia:
2011

O firmie

Siedziba salonu fryzjerskiego Glam Rock znajduje się w Gdyni. Na rynku funkcjonujemy od 2011 roku, nieustannie podnosząc swoje fryzjerskie kwalifikacje i zdobywając nowe umiejętności. Zależy nam, by proponować Państwu nietuzinkowe rozwiązania stylistyczne. Zakład prowadzony jest przez Katarzynę Plichtę.

Oferta

Salon fryzjerski Glam Rock to wysoka jakość usług fryzjerskich dla każdego. Stylizujemy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, ale nie zapominamy również o dzieciach. Zatrudniamy doświadczonych i profesjonalnie przeszkolonych fryzjerów, którzy nieustannie śledzą zmiany w trendach fryzjerskich. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego rysy twarzy, karnację czy kolor oczu. Zawsze dbamy o to, aby rozwiązania idealnie współgrały z typem urody.

Zabiegi oferowane przez nas Klientom:
  • strzyżenie,
  • koloryzacja oraz dekoloryzacja,
  • baleyage,
  • nawilżanie włosów,
  • prostowanie keratynowe,
  • odbudowa biologiczna włosa,
  • dobór fryzur,
  • przedłużanie włosów.
Proponujemy także pełną gamę zabiegów regeneracyjnych, mających na celu poprawę zdrowia i wyglądu włosów. Zapewniamy duży wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów, w tym ampułek silikonowych oraz masek nawilżających.Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z salonem Glam Rock.

Marki i specjalizacje

Podczas pracy używamy profesjonalnych kosmetyków marki Kenue.

Kontakt

Kontakt Glam Rock Salon Fryzjerski

Glam Rock Salon Fryzjerski, Gdynia

Opinie (6)

Opinie o firmie Glam Rock Salon Fryzjerski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.03.2016
Cenię profesjonalizm i talent, dlatego Glam Rock otrzymuje ode mnie rekomendacje. Jesteście niesamowici, bardzo utalentowani, sympatyczni i przede wszystkim znacie się na fryzjerstwie. Z ostatniej koloryzacji jestem bardzo zadowolona.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2016
Lubię tutaj przychodzić, bo wiem, że tutaj mnie dokładnie wysłuchają i zrobią tak jak chcę. Pozytywnie zaskakują jakością i dobrą ceną. Są dobrze zorganizowani. Klientów mają sporo, ale wyrabiają się w czasie:)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.01.2016
No muszę przyznać, że zrobiliście ze mnie bóstwo :) Dawno tak dobrze nie czułam się w swojej fryzurze. Włosy świetnie się układają, kolor zmieniony - no wyglądam o niebo lepiej!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.09.2015
Polecam :) Miła, kompetentna obsługa. W salonie panuje ład i porządek, jest nowocześnie, mają super sprzęt, widać, że obsługa zna się na rzeczy. Potrafią zaskoczyć klienta :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.03.2015
Super załoga, profesjonaliści i fachowe doradztwo...polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.07.2014
Fachowe doradztwo, super atmosfera. POLECAM !!!!