Obsługa podczas importu i eksportu towarów
Obsługa podczas importu i eksportu towarów, Gigamper. Agencja celna, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7181361141
REGON: 142186530
Rok założenia:
2010

O firmie

Siedziba naszej agencji celnej Gigamper zlokalizowana jest w Pruszkowie. Działalność istnieje od 2010 roku. Mamy spore doświadczenie w obsłudze wszelkiego towaru podczas importu i eksportu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Działalność agencji celnej Gigamper skupia się przede wszystkim na świadczeniu usług celnych. Bierzemy udział podczas odpraw w procedurach dopuszczenia towaru do obrotu.

Przygotowaliśmy ofertę z zakresu obsługi zgłoszeń celnych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług podczas importu oraz eksportu towaru.

Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji intrastat, które mogą dotyczyć przywozu towaru lub jego wywozu. Świadczymy usługi w zakresie składania zabezpieczenia w procedurze tranzytu.

Podejmujemy się zadań związanych z prowadzeniem ewidencji towarów, które zostały złożone w składzie celnym. Nasi pracownicy poradzą sobie z przeładunkami towarów w magazynach celnych czy krajowych. Aby odciążyć naszych klientów, zajmujemy się także wnoszeniem pism oraz wniosków, które rozpatrują organy celne. Pomożemy podczas niezbędnych formalności.

Proponujemy legalizację świadectw pochodzenia, a dodatkowo nasza oferta to:
  • obsługa świadectwa EUR1,
  • przygotowanie karnetów ATA i TIR,
  • przygotowanie innych list przewozowych.
W zakresie usług składu celnego proponujemy wykonanie raportów o zapasach magazynowych. Posiadamy powierzchnie magazynowe w składzie celnym oraz magazynie krajowym. Przygotowujemy wszelką dokumentację, która pomoże w uzyskaniu pozwolenia na składowanie w składzie celnym.

Udzielamy fachowego doradztwa celnego.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, angażując się w każde powierzone nam zadanie.

Mamy sporą wiedzę na temat zagadnień celnych, co pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszego zadania. Nasze doświadczenie pomaga nam w spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Na bieżąco śledzimy przepisy prawne, a także obserwujemy rynek transportu towarów.

Zapraszamy.

Artykuły

Czym konkretnie zajmuje się agencja celna?
Czym konkretnie zajmuje się agencja celna?
Agencja celna zajmie się niezbędnymi formalnościami podczas obrotu towarów w krajach Unii Europejskiej, dzięki czemu możliwe będzie ich legalne dostarczenie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gigamper. Agencja celna

Gigamper. Agencja celna, Pruszków

Opinie (7)

Opinie o firmie Gigamper. Agencja celna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bernadeta
Bernadeta
5.0
13.05.2019
Fachowo, kompleksowo i szybko. Dla mnie perfekcyjne działanie.
Mirek
Mirek
5.0
31.03.2019
Zdecydowanie na plus. Agencja celna, która ogarnia temat w szerokim zakresie. Polecam.
Piotrek
Piotrek
5.0
13.01.2019
W tej firmie nie ma miejsca na amatorszczyznę. Doskonała znajomość wszelkich procedur, są bardzo pomocni.
Janusz
Janusz
5.0
23.11.2018
Kompleksowa pomoc przy odprawie. Gigamper to profesjonaliści, wszystkim fachowo się zajęli. Polecam, bardzo dobra agencja celna.
Bolek
Bolek
5.0
13.09.2018
Skuteczna obsługa celna. Sporządzili deklarację intrastat i załatwili wszystkie formalności. Rzetelna firma, serdecznie polecam ich usługi.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.08.2013
Firma dbająca o klienta i służąca wszelkimi potrzebnymi informacjami. TEREX Michał Kamiński
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.08.2013
Fachowa i rzetelna firma. Nieoceniona pomoc przy wszelkich sprawach związanych z odprawą itp. Szybko i profesjonalnie. Szczerze Polecam. L.G. LUMAR S.C.