Profesjonalne reklamy dla Twojej firmy
Profesjonalne reklamy dla Twojej firmy, Gestor Józefa Łuczkoś, Młynka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761609775
REGON: 121135829
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Gestor znajduje się w miejscowości Młynka, na terenie powiatu krakowskiego, w województwie małopolskim. Właścicielem jest Józefa Łuczkoś. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i montaż reklam. Na rynku istniejemy od 2010 roku.


Oferta

Dla naszych klientów tworzymy oryginalne wizualizacje zewnętrzne i wewnętrzne. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Wykonujemy:
  • banery
  • szyldy
  • kasetony
  • semafory
  • plakaty na bilbordy
  • wyklejki na witrynach
  • flagi reklamowe
  • ulotki i foldery reklamowe
W naszej ofercie znajduje się także oklejanie samochodów oraz produkcja gadżetów reklamowych. Zajmujemy się także organizacją akcji promocyjnych. Do dyspozycji mamy specjalną przyczepę, która podłączona jest do samochodu. Banery reklamowe przyczepione są po obu stronach. Samochód porusza się w wolnym tempie po mieście.

Ponadto oferujemy też serwis techniczny sklepów. W ramach tej usługi montażem i naprawą okablowania. Wykonujemy drobne prace elektryczne jak naprawa gniazdek czy też montaż opraw oświetleniowych i sprzętu teleinformatycznego. Zajmujemy się także malowaniem ścian, transportem mebli i wyposażenia.

W ramach wizualizacji wewnętrznej wykonujemy standy reklamowe, wyklejanki czy panele reklamowe. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu fototapet. Dodatkowo montujemy systemy zabezpieczeń antykradzieżowych ekspozycji.

Jesteśmy firmą, która zawsze terminowo realizuje zamówienia. Gwarantujemy, że efekty naszej pracy zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. nasi pracownicy to prawdziwi eksperci w branży reklamy i marketingu. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu. W Gestor z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Gestor- kreatywna i skuteczna reklama dla Twojej firmy!
Gestor- kreatywna i skuteczna reklama dla Twojej firmy!
Rodzinna agencja reklamowa Gestor posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Dzięki skutecznej reklamie, Twoja firma zdobędzie większą ilość klientów i zwiększy zyski.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gestor Józefa Łuczkoś

Gestor Józefa Łuczkoś, Młynka

Opinie (1)

Opinie o firmie Gestor Józefa Łuczkoś

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
25.05.2019
Miło wspominam współpracę z firmą Gestor. Zrobili wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną dla mojego sklepu. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami. Reklama wygląda bardzo dobrze.