Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9571070702
REGON: 221961375
Rok założenia:
2013

O firmie

Usługi geologiczne i geofizyczne, Geotest sp.j. Badania geologiczne i geotechniczne Szczepańska, Szczęch, Gdańsk Geotest to firma, która zlokalizowana jest w Gdańsku. Od wielu lat zajmujemy się usługami geologicznymi i geotechnicznymi. Nasz wykwalifikowany zespół skupia 17 specjalistów z zakresu geologii inżynieryjnej, hydrogeologii oraz geologii środowiskowej. Mamy wiedzę i bogate doświadczenie, zdobywane podczas prac przy zabytkach, drogach, liniach kolejowych, obiektach inżynieryjnych, czy portach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta

Dlaczego należy wykonywać badania geologiczne?

Rozpoczęcie każdej inwestycji budowlanej musi być poprzedzone kompleksowymi badaniami geologicznymi gruntu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko specjaliści mogą stwierdzić, czy dane miejsce nadaje się do budowania i czy warunki geologiczne w przyszłości nie doprowadzą do katastrofy, takiej jak obsunięcie ziemi.

Czym zajmuje się firma Geotest z Gdańska?

Firma Geotest od ponad 25 lat zajmuje się badaniem warunków geologicznych oraz hydrologicznych. Nie boimy się wyzwań i pracujemy nawet w najtrudniejszych warunkach. Pobrane próbki materiału analizujemy w naszym laboratorium i sporządzamy odpowiednią dokumentację. Poza sprawdzaniem gruntów pod kątem przyszłej budowy, nasza oferta obejmuje również analizy na potrzeby archeologiczne, a także badania niezbędne do określenia ceny gruntów. Nie wyczerpuje to naszej oferty, ponieważ sprawdzamy stateczność skarp i zboczy oraz stan techniczny budynków i rozmaitych konstrukcji. Do naszych obowiązków należą również odbiory geologiczne wykopów i nasypów.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, w tym płytami dynamicznymi przeznaczonymi do sprawdzania gęstości gruntu oraz sondami. By w pełni poznać właściwości geologiczne danego obszaru, wykonujemy wiercenia ręczne oraz korzystamy z zagranicznych wiertnic mechanicznych. Posiadane wyposażenie pozwala nam wykonywać odwierty sięgające do 40 metrów w głąb ziemi. Urządzenia używamy także do badania poziomu wód gruntowych. Wykonujemy odwierty kontrolne wód nazywane piezometrami.

Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W trosce o Państwa zadowolenie, świadczymy usługi solidnie oraz terminowo. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz doradztwo techniczne na każdy etapie współpracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty Geotest. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie opowiemy Państwu o szczegółach naszej działalności.

Kontakt

Kontakt Geotest sp.j. Badania geologiczne i geotechniczne Szczepańska, Szczęch

Geotest sp.j. Badania geologiczne i geotechniczne Szczepańska, Szczęch, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Geotest sp.j. Badania geologiczne i geotechniczne Szczepańska, Szczęch

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tymon
Tymon
5.0
29.01.2020
Szwagier dał mi na nich namiary jak mieliśmy ruszać z nowymi inwestycjami. Miał racje, Geotest to prawdziwi fachowcy. Słychać już do pierwszej rozmowy, że znają się na rzeczy.
Arek
Arek
5.0
15.11.2019
Jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Zleciłem im wykonanie kilku pracach związanych z wykopami na moim terenie, a do tego badania. Nie zawiodłem się.
Andrzej
Andrzej
5.0
06.09.2019
Bardzo rzetelna i godna zaufania firma geologiczna. Przeprowadzali dla nas ostatnio dosyć sporą ekspertyzę i wyniki ich badań okazały się bardzo pomocne. Polecam!