Obsługa inwestycji budowlanych: pomiary, mapy i inwentaryzacje
Obsługa inwestycji budowlanych: pomiary, mapy i inwentaryzacje , Geosat Stanisław Borys Dwornik, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521224456
REGON: 812519877
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Geosat została założona w 2002 roku przez Stanisława Dwornika. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy kadrą wykwalifikowanych geodetów, którzy jeszcze przed rozpoczęciem pracy w firmie Geosat uczestniczyli w realizacji wielu projektów budowlanych oraz zdobywali wiedzę praktyczną i teoretyczną w trakcie studiów kierunkowych na Politechnice Warszawskiej, Politechnice Koszalińskiej oraz Akademii Morskiej w Szczecinie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. W naszej firmie stosujemy i opracowujemy nowe technologie . Współpracujemy z Politechniką Warszawską w zakresie wymiany doświadczenia i przy badaniach nad najnowszymi osiągnięciami myśli technicznej.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest geodezyjna obsług inwestycji budowlanych oraz przemysłowych. Współpracujemy z inwestorami, którzy planują wzniesienie budynków u dużej kubaturze, ale również z Klientami prywatnymi, którzy pragną zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny. Opracowujemy dla nich projekty geodezyjne i pomagamy w załatwianiu formalności. Przede wszystkim wykonujemy pomiary, na podstawie których przygotowujemy mapy do celów projektowych w wersji cyfrowo-wektorowej lub cyfrowo-rastrowej. Bez tych map, żaden inwestor nie może rozpocząć budowy, dlatego tak ważne jest, aby w odpowiednim czasie zgłosić się o pomoc do wykwalifikowanego geodety, który na podstawie mapy zasadniczej zaktualizuje dane na temat terenu objętego inwestycją i przygotuje kompletny operat geodezyjny. Pomagamy również załatwić formalności w Zespole Uzgodnień Dokumentacji Projektowej, jeśli tylko inwestor planuje budowę sieci wodociągowych, gazowych, elektrycznych lub teletechnicznych.

Inne usługi, jakie wykonujemy podczas budowy to:
  • tyczenie obiektów,
  • tyczenie sieci uzbrojenia terenu,
  • geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze,
  • pomoc w odbiorze budynku.
To usługi, które oferujemy przy wnoszeniu obiektów mieszkalnych, usługowych, magazynowych lub przemysłowych. Jednak współpracujemy też z osobami prywatnymi, które planują zmienić stan prawny swojej nieruchomości. Obszar naszych działań obejmuje podziały i rozgraniczenia działek oraz wznowienie granic, a także doradztwo przy opracowaniu map do celów prawnych.

Nasza kadra przyjmuje też nietypowe zlecenia od Klientów w ramach geodezji inżynieryjnej. Zawsze dobieramy metody pomiarowe do rodzaju zlecenia i pomagamy w opracowaniu map oraz dokumentacji związanych na przykład z pomiarami odkształceń i przemieszczeń budynków.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma Geosat w Szczecinie.

Artykuły

Mapy do celów projektowych – GeoSat Stanisław Borys Dwornik
Mapy do celów projektowych – GeoSat Stanisław Borys Dwornik
Szukasz przedsiębiorstwa, które wykona dla Ciebie profesjonalną mapę do celów projektowych? Sprawdź, czemu warto współpracować z GeoSat Stanisław Borys Dwornik

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Geosat Stanisław Borys Dwornik

Geosat Stanisław Borys Dwornik, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Geosat Stanisław Borys Dwornik

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Judyta
Judyta
4.0
18.05.2022
Dzięki nim sprawnie podzieliliśmy działkę. Geodeci wymierzyli nowe punkty oraz drogi dojazdowe. Opracowali mapę i pomogli złożyć dokumenty w odpowiednim urzędzie.
Katarzyna
Katarzyna
4.0
01.03.2022
Pomogli nam wytyczyć główne punkty domu i zadbali o to, żeby dalsze prace również były realizowane zgodnie z projektem. Polecam!
Tomek
Tomek
5.0
02.01.2022
Warto z nimi współpracować. Znają się na geodezji i przede wszystkim na formalnościach urzędowych. Szybko opracowali mapę do celów projektowych i dostarczyli nam komplet dokumentów zaakceptowanych już przez urząd gminy.