Profesjonalne badania geologiczne
Profesjonalne badania geologiczne, Geoprojekt Szczecin sp. z o.o., Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520405552
REGON: 810113510
KRS: 0000116589
Rok założenia:
2002

O firmie

Przedsiębiorstwo geologiczne Geoprojekt Szczecin to nowoczesna firma ciesząca się dużym zaufaniem ze strony usatysfakcjonowanych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, w której działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo, indywidualne podchodząc do klientów i zapewniając pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo.

Oferta

W firmie Geoprojekt Szczecin pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu geologii i geotechniki. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają nam sprawną realizację wszelkich, nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań geologicznych. Kompleksowo opracowujemy wszelką dokumentację, którą na życzenie klientów sporządzamy w języku angielskim, bądź niemieckim. Podejmujemy się przeprowadzania prac ziemnych i fundamentowych w inwestycjach różnego typu.

Zakres świadczonych przez firmę Geoprojekt Szczecin usług obejmuje między innymi projektowanie robót geologicznych na obszarach górniczych oraz przeprowadzanie badań gruntu i ekspertyz laboratoryjnych. Wykonujemy również roboty terenowe oraz projektujemy badania geotechniczne i geologiczne, a także geologiczno-inżynierskie. Zebrane dane poddajemy skrupulatnej i rzeczowej analizie. Sporządzamy dokumentację geologiczno-inżynierską, oraz hydrogeologiczną dostosowaną do potrzeb i oczekiwań klientów. Poza tym przygotowujemy dokumentację badań gruntu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy z firmą Geoprojekt Szczecin to zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie www przedsiębiorstwa.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Geoprojekt Szczecin sp. z o.o.

Geoprojekt Szczecin sp. z o.o., Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Geoprojekt Szczecin sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.06.2014
Wyznaczali dla nas teren pod budowę osiedla. Dostaliśmy dokładną i czytelną dokumentację. Polecamy