Sporządzanie map do celów projektowych
Sporządzanie map do celów projektowych, Geoprojekt. Biuro Usług Geodezyjnych, Żywiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5531489947
REGON: 070811818
Rok założenia:
1978

O firmie

Geoprojekt jest profesjonalnym biurem usług geodezyjnych, świadczącym kompleksowe usługi kartograficzno-geodezyjne. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku z inicjatywy mgr. inż. Pawła Wiśniowskiego − absolwenta renomowanego Wydziału Geodezji i Inżynierii Środowiska Akademii Rolniczej im. H. Kołłątaja w Krakowie. Siedziba naszego biura znajduje się w Żywcu, w województwie śląskim.

Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy Geoprojekt w Żywcu są rzetelne usługi geodezyjne i kartograficzne. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i firmami z terenu Żywca, ale realizujemy również zlecenia od Klientów z innych części kraju.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem geodezyjnym i satelitarnym, pozwalającym nam na precyzyjne pomiary. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który gwarantuje Państwu prace na najwyższym poziomie.

Oferujemy tradycyjne usługi geodezyjne, jak kreślenie map geodezyjnych czy tyczenie granic. Wykonujemy również pomiary inwentaryzacyjne budynków i nieruchomości oraz podział działek. Profesjonalnie zajmujemy się ewidencją, wytyczeniami i obsługą budowy sieci.

Ponadto wykonujemy dokładne pomiary odkształceń i przemieszczeń budynków i budowli oraz wyznaczamy ich wartość. Zajmujemy się geodezyjnymi pomiarami realizacyjnymi w toku budowy oraz sporządzamy dokumentację geodezyjną do celów prawnych. Ponadto prowadzimy prace geodezyjne w zakresie ewidencji gruntów i budynków (kataster nieruchomości).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy miłą obsługę i konkurencyjne ceny!

Kontakt

Kontakt Geoprojekt. Biuro Usług Geodezyjnych

Geoprojekt. Biuro Usług Geodezyjnych, Żywiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Geoprojekt. Biuro Usług Geodezyjnych