Zapewniamy nadzór nad pracami budowlanymi
Zapewniamy nadzór nad pracami budowlanymi, Geopol s.c. Edward, Stanisława Niedzielscy, Zamość

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9221068998
REGON: 950000705
Rok założenia:
1991
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Geopol s.c. działa na rynku branżowym od 1991 roku. Siedziba mieści się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielami są Edward i Stanisława Niedzielscy. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu budowlanego nadzoru.

Oferta

Od 27 lat działamy w branży budowlanej i geodezyjnej. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • nadzór nad pracami budowlanymi,
  • doradztwo budowlane,
  • kierowanie budową,
  • doradztwo techniczne.
Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu map aktualizacyjnych, które powstają na bazie map zasadniczych. Bez nich nie jest możliwe wykonanie projektu budowlanego. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie skraca nasz czas pracy.

Zapewniamy nadzory geodezyjne przy budowie dróg, autostrad, dróg wojewódzkich, dróg powiatowych, a także dróg gminnych oraz innych obiektów budowlanych. Do naszych obowiązków należy także sporządzanie pomiarów powykonawczych inwentaryzacyjnych. Jest to niezbędna czynność przed odbiorem każdego budynku. Zapewniamy Państwa, iż wszystko przebiega u nas zgodnie z procedurami.

Dodatkowo zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów do zakończenia budowy. Wówczas uwzględniane są w niej wszystkie odchylenia od mapy pierwotnej projektu. Najczęściej wykonujemy inwentaryzację budowli, budynków, działki, przyłączy i sieci uzbrojenia terenu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie czynności związane z obsługą budowy, montażu i inwestycji. Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie usług geodezyjnych i kartograficznych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geopol w Zamościu.

Kontakt

Kontakt Geopol s.c. Edward, Stanisława Niedzielscy

Geopol s.c. Edward, Stanisława Niedzielscy, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Geopol s.c. Edward, Stanisława Niedzielscy