Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6772462229
REGON: 38842685300000
KRS: 0000889386
Rok założenia:
2021

O firmie

W firmie Geologia Południe działamy od 2014 roku. Spółka została założona przez absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, którzy już na etapie zakładania działalności mogli poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży geologicznej i środowiskowej. Świadczymy usługi z zakresu geologii inżynierskiej, hydrogeologii oraz badań środowiskowych.

Oddział Jarosław
37-500 Jarosław
os. im. Marsz. Józefa Piłsudskiego 11a/1

Oferta

Świadczymy wysokiej jakości usługi geologiczne za sprawą naszej wykwalifikowanej kadry geologów. W naszej branży bardzo ważna jest szeroka wiedza i sumienność, dlatego też pracujemy z dużym zaangażowaniem, w pełni skupiając się na każdym powierzonym nam projekcie. Współpraca, jaką podejmujemy z zaprzyjaźnionymi biurami konstrukcyjnymi i architektonicznymi, przynosi wiele korzyści naszym kontrahentom.

Do wykonywanych przez nas usług wliczają się między innymi:
  • ekspertyzy geologiczne,
  • wydawanie opinii geotechnicznych,
  • nadzory wykopów,
  • określanie właściwości gruntów,
  • ocena gruntu,
  • badania parametrów zagęszczania,
  • badania terenowe geologiczno-inżynierskie,
  • badania terenowe hydrogeologiczne,
  • badania terenowe geotechniczne.
Kompetencje, które nabyliśmy, pozwalają nam na wydawanie dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz hydrogeologicznych. Przeprowadzamy badania lekką płytą, a także badamy parametry osiadania. Dużą uwagę przywiązujemy również do sporządzenia bardzo istotnej dokumentacji po wykonaniu analiz podłoża gruntowego. Nasza oferta obejmuje również projekty robót geologicznych, a także operaty wodno-prawne. Wykonujemy także różnego typu wiercenia – rozpoznawcze i dokumentacyjne.

Gwarantujemy, że wszelkie prace wykonamy sumiennie i terminowo.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Geologia Południe.

Kontakt

Kontakt Geologia Południe Sp. z o.o.

Geologia Południe Sp. z o.o., Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Geologia Południe Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
13.05.2022
Zlecenie dla mojej firmy wykonali w umówionym terminie. Otrzymałem pełną dokumentację. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.