Doświadczony zespół geodetów
Doświadczony zespół geodetów, Geokart, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6221014707
REGON: 250446529
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Geokart istnieje od 1994 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych i kartograficznych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu geodezji i kartografii. Posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni i firmy.

Nasza szeroka oferta usługowa to między innymi opracowywanie klasycznych i numerycznych map do celów projektowych. Oprócz tego obejmuje ona podziały i tyczenie działek, dokumentację do celów prawnych oraz inwentaryzacje powykonawcze po zakończeniu budowy obiektów i instalacji.

Co więcej, zajmujemy się wykonywaniem pomiarów geodezyjnych, przemieszczeń budowli i odkształceń. Sporządzamy również mapy wektorowe dla systemów CAD. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną tworzenia dróg. Ponadto oferujemy tyczenie sieci uzbrojenia terenu oraz innych urządzeń infrastruktury technicznej.

Dodatkowo wykonujemy odnowy i modernizacje ewidencji gruntów oraz budynków lub podziały i scalenia nieruchomości. Klienci mogą liczyć także na pomiary kontrolne jezdni podsuwnicowych oraz geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze budowli i urządzeń podziemnych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia owocnej współpracy z przedsiębiorstwem Geokart umieszczonym w Ostrowie Wielkopolskim.

Kontakt

Kontakt Geokart

Geokart, Ostrów Wielkopolski

Opinie (2)

Opinie o firmie Geokart

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.04.2015
Firma godna zaufania.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.09.2013
Polecam ....