Inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy energetycznych
Inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy energetycznych, Geodeta Uprawniony Szymon Popławski Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - LIMES, Puławy

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5251958720

O firmie

Nazywam się Szymon Popławski i jestem uprawnionym geodetą. Od 2007 roku prowadzę własne biuro geodezyjne, które cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Siedziba firmy znajduje się w Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Lata obecności na rynku pozwoliły mi na dokładne poznanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz dostosowanie dla nich odpowiedniej oferty w zakresie usług geodezyjno-kartograficznych. Dzisiaj prowadzę owocną współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, które doceniają mnie za profesjonalizm, rzetelność i najwyższą jakość usług.

Zajmuję się przede wszystkim geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych. Dokonuję pomiarów i mapowania terenu, określam i monitoruję położenie konstrukcji oraz monitoruję deformacje i ruchy gruntu.

Oferuję również takie usługi jak:
 • podziały działek i nieruchomości,
 • wznawianie granic,
 • tyczenie terenu,
 • sporządzanie map do celów projektowych,
 • pomiary geodezyjne,
 • pomiary powierzchni lokali,
 • wyznaczanie granic nieruchomości.
Oprócz tego zapewniam inwentaryzację powykonawczą budynków, gazu, przyłączy energetycznych oraz wody i kanalizacji.

Obsługuję klientów z Puław, Opola, Ryków i okolic. Gwarantuję terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszam!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Geodeta Uprawniony Szymon Popławski Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - LIMES

Geodeta Uprawniony Szymon Popławski Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - LIMES, Puławy

Aktualności

 • Mapy geodezyjne

  21.09.2023

  Pomiary geodezyjne to jedna z usług oferowanych przez firmę Limes z Puław. Służą one do tworzenia precyzyjnych map, obliczania granic nieruchomości oraz wyznaczania punktów kontrolnych dla projektów budowlanych na dużą skalę. Pomiary odgrywają kluczową rolę w mapowaniu, nawigacji, budownictwie i zarządzaniu gruntami.

  Więcej informacji
 • Geodeta

  31.07.2023

  Biuro geodezyjne Limes oferuje szeroki zakres usług geodezyjno-kartograficznych. Współpracuje z klientami z Puław, Opola, Ryków i okolic, zapewniając między innymi sporządzanie map do celów projektowych, podziały działek i nieruchomości, a także wznawianie granic. Oprócz tego firma przeprowadza inwentaryzację powykonawczą budynków, gazu, przyłączy energetycznych, wody i kanalizacji.

  Więcej informacji
 • Geodezyjna obsługa inwestycji

  12.05.2023

  Szymon Popławski to uprawniony geodeta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych oraz inwentaryzacją powykonawczą budynków, gazu, przyłączy energetycznych, a także wody i kanalizacji. Swoim klientom oferuje również wznawianie granic, tyczenie terenu i sporządzanie map do celów projektowych.

  Więcej informacji
 • Pomiary geodezyjne

  04.03.2023

  Limes to profesjonalne biuro geodezyjne, które na rynku działa od 2007 roku. Oferuje swoim klientom takie usługi jak wznawianie granic, podziały działek i nieruchomości oraz sporządzanie map do celów projektowych. Geodeci zajmują się też przeprowadzaniem pomiarów powierzchni lokali i tyczeniem terenu.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Geodeta Uprawniony Szymon Popławski Usługi Geodezyjno-Kartograficzne - LIMES


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.