Pomoc w realizacji inwestycji - mapy, pomiary, pozwolenia na budowę
Pomoc w realizacji inwestycji - mapy, pomiary, pozwolenia na budowę, Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o., Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7543325879
Rok założenia:
2021

O firmie

Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska to firma, która ma swoją siedzibę w Opolu. Jesteśmy kadrą doświadczonych geodetów i oferujemy obsługę inwestycji budowlanych.

Oferta

Z branżą geodezyjną jesteśmy związani już od 1995 roku. Od tego czasu uczestniczyliśmy już w wielu inwestycjach budowlanych, zajmując się załatwianiem formalności, pomiarami realizacyjnymi oraz przygotowaniem operatu geodezyjnego wraz z kompletem niezbędnych map.

Wszystkie osoby, które planują zrealizować inwestycję wymagającą pozwolenia na budowę, mogą zgłosić się do nas o pomoc. Zajmiemy się sprawami urzędowymi i sprawdzimy, czy dla danej nieruchomości wydano miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przygotujemy także wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Następnie opracujemy mapę do celów projektowych, w której zawrzemy niezbędne informacje o granicach nieruchomości objętej inwestycją, rzeźbie terenu, użytkach gruntowych oraz nowo projektowanych elementach. Złożymy również operat techniczny w urzędzie i zaakceptowaną mapę dostarczymy inwestorowi.

Następnie podejmiemy się innych prac geodezyjnych, do których należy:
 • tyczenie głównych punktów obiektu,
 • tyczenie wykopów pod fundamenty oraz sieci sanitarne,
 • tyczenie sieci uzbrojenia terenu,
 • pomiary powykonawcze całej inwestycji i pomoc w odbiorze budynku,
 • pomiary przemieszczeń i odkształceń obiektów.
Współpracujący z nami inwestorzy mają pewność, że w krótkim czasie załatwimy dla nich pozwolenie na budowę oraz przeprowadzimy pomiary nowych elementów terenu, zachowując wszystkie dokładności. Dzięki temu inspektor nadzoru budowlanego będzie mógł sprawnie zaakceptować dostarczonego dokumenty, a inwestor zakończy budowę w terminie.

Oprócz obsługi inwestycji budowlanych oferujemy również pomoc przy zmianach stanu prawnego nieruchomości. Pomiary i mapy opracowujemy dla Klientów, którzy planują:
 • podział działki,
 • scalenie działki,
 • wyznaczenie lub wznowienie punktów granicznych działki.
W takim przypadku również zajmujemy się pomiarami oraz opracowujemy mapy w naszym biurze. Korzystamy z programu AutoCad, dzięki któremu dokumenty przygotowujemy w bardzo krótkim czasie, zachowując szczegółowość opracowanego terenu.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi poligraficzne i druk map. Oferujemy:
 • wydruki kolorowe i czarno-białe,
 • laminowanie,
 • skanowanie,
 • bindowanie,
 • kalibrowanie.
Usługi te realizujemy na nowoczesnych drukarkach marki Canon. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą skorzystać z usług geodezyjnych i kartograficznych - firma Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska z Opola.

Artykuły

Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o. – Wydruki wielkoformatowe
Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o. – Wydruki wielkoformatowe
Firma Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o. wykonuje wydruki wielkoformatowe z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Dowiedz się więcej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o.

Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o., Opole

Opinie (7)

Opinie o firmie Geodeta Uprawniony Barbara Trzmielewska Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Julia
Julia
4.0
22.05.2022
Firma jest profesjonalna i zna się na formalnościach urzędowych. Z nimi o wiele szybciej sprawdziliśmy, czy nieruchomość nie podlega planom przestrzennym i zdobyliśmy pozwolenie na budowę.
Kuba
Kuba
5.0
26.03.2022
Ta firma pomogła mi zrealizować całą inwestycję budowlaną w terminie. Dzięki ich precyzji podczas pomiarów później nie było żadnych odchyleń od normy i inspektor bardzo szybko zaakceptował wszystkie dokumenty, polecam!
Magdalena
Magdalena
5.0
18.01.2022
Dzięki nim tak szybko rozpoczęliśmy budowę domu. Geodeta wymierzył działkę i złożył papiery do odpowiedniego urzędu. Na decyzję nie czekaliśmy długo.
Michalina
Michalina
5.0
25.11.2021
Chętnie wystawiam im dobrą opinię. Podczas sprzedaży działki bardzo mi pomogli. Przygotowali mapę i pozałatwiali wszystko z urzędem.
Kornelia
Kornelia
5.0
04.09.2021
Mają porządny sprzęt pomiarowy i nie generują pomyłek. Są warci polecenia!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
27.07.2021
Polecam ich, bo mają nowoczesne podejście do prac geodezyjnych. Mapy cyfrowe przygotowują w krótkim czasie. Potrafią je opracować i podpowiedzieć inwestorowi w kwestiach prawnych. Dobrze znają normy budowlane i tyczą obiekty według wskazanych dokładności.
Filip
Filip
5.0
27.05.2021
To sprawdzona firma geodezyjna. Brali już udział w kilku moich projektach. Zawsze doradzali w kwestiach formalnych. Sami też ogarniali sprawy urzędowe. Mapy przygotowywali zawsze na czas.