Prace geodezyjne – sprawnie i terminowo
Prace geodezyjne – sprawnie i terminowo, Geo Works Usługi geodezyjne Krzysztof Suss, Luboń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7822115750
REGON: 639640087
Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba firmy Geo Works zlokalizowana jest w Luboniu, na terenie województwa wielkopolskiego. Zasięgiem prac obejmujemy m.in. gminy: Luboń, Swarzędz, Komorniki, Kleszczewo oraz całą Wielkopolskę. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1999 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Krzysztof Suss.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Geo Works są usługi geodezyjne. Oferta naszej firmy obejmuje wznowienia punktów granicznych nieruchomości. Możemy Państwu zaproponować sporządzanie map sytuacyjno-wysokościowych, a także map do celów projektowych. Ponadto jesteśmy w stanie sporządzić mapy numeryczne w formacie .dwg (AutoCAD) oraz dokumentację powykonawczą. Podejmiemy się przeprowadzenia pomiarów inwentaryzacyjnych i kontrolnych budynków, jak również pomiarów powierzchni nieruchomości i pomieszczeń. Udzielamy rzetelnych i fachowych porad.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz urzędów.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy podział nieruchomości oraz rozgraniczanie i łączenie działek. Wykonamy nietypowe pomiary inwentaryzacyjne. Zajmujemy się też tyczeniem budynków, czy wyszukiwaniem działek dla różnych celów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi przeprowadzanie analizy stanu prawnego nieruchomości oraz regulowanie ich stanów prawnych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem firmy Leica, jakim jest dalmierz TCR 803, niwelator Sprinter 150M i GNSS VIVA Netrover, co sprawia, że wszelkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Ponadto korzystamy z licencjonowanego oprogramowania geodezyjnego. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Geo Works.

Kontakt

Kontakt Geo Works Usługi geodezyjne Krzysztof Suss

Geo Works Usługi geodezyjne Krzysztof Suss, Luboń

Opinie (1)

Opinie o firmie Geo Works Usługi geodezyjne Krzysztof Suss

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
03.07.2020
Zleciliśmy im podział nieruchomości. Są dokładni i terminowi. W razie potrzeby na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.