Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 20:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121581181
REGON: 430961560
Rok założenia:
1998

Polecane oferty

Świadczymy usługi z zakresu geodezji oraz kartografii. Oferujemy obsługę geodezyjną inwestycji. Spe...
Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Udzielamy porad prawnych, które dotycz...
W branży geodezyjnej jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientó...
Art-Land oferuje szeroki zakres usług geodezyjnych dla osób prywatnych oraz instytucji państwowych....

O firmie

Biuro usług geodezyjnych Geo-San znajduje się w Lublinie. Działalność prowadzimy od 1970 roku. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju usług geodezyjnych i nie tylko. Osobą decyzyjną jest mgr inż. Zbigniew Kulczycki.

Oferta

Posiadamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu zadań z zakresu geodezji i kartografii. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonawstwo map do celów projektowych, tyczenie budynków, przeprowadzanie inwentaryzacji powykonwawczych oraz opracowywanie numeryczne map. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowywanie dokumentów i map dla klientów.

Korzystamy również z specjalistycznych urządzeń geodezyjnych, za pomocą których jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładne pomiary geodezyjne w terenie, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra geodetów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która sprawia, iż wszystkie zlecenia wykonywane są sprawnie i bezproblemowo.

Dodatkowo specjalizujemy się w tyczeniu budynków infrastruktury, przeprowadzaniu pomiarów suwnic i konstrukcji specjalnych. Jako firma geodezyjna zajmujemy się też wykonywaniem dokumentacji dla zakładów górniczych. W ramach tych usług oferujemy też sporządzanie pomiarów z wykorzystaniem skaningu laserowego 3D.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Geo-San w Lublinie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Geo-San Biuro usług geodezyjnych mgr inż. Zbigniew Kulczycki

Geo-San Biuro usług geodezyjnych mgr inż. Zbigniew Kulczycki, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Geo-San Biuro usług geodezyjnych mgr inż. Zbigniew Kulczycki