Obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych
Obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych, Geo Kart, Świebodzin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9271023377
REGON: 970088185
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Geo Kart znajduje się w Świebodzinie, na terenie województwa lubuskiego. Działalność prowadzimy od 1987. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych i kartograficznych. Właścicielem jest Jan Chłopowiec.

Oferta

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się geodezją. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie map do celów projektowych, wznawianie granic, podział działek, sporządzanie map do celów prawnych, a także podział nieruchomości gruntowych. Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem inwentaryzacji powykonawczej sieci uzbrojenia podziemnego i sporządzaniem dokumentacji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wykonanie dokładnych pomiarów bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geo Kart w Świebodzinie.

Kontakt

Kontakt Geo Kart

Geo Kart, Świebodzin

Opinie (0)

Opinie o firmie Geo Kart