Rekultywacja terenów oraz tyczenie granic
Rekultywacja terenów oraz tyczenie granic, Geo-Graf Sp. z o.o. Gorzowskie biuro geodezji, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5992739336
REGON: 211202223
KRS: 0000118067
Rok założenia:
2002

O firmie

Siedziba firmy Geo-Graf zlokalizowana jest Gorzowie Wielkopolskim. Specjalizujemy się w usługach geodezyjnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dziesięć lat temu, a dokładnie w 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych pracowników to gwarancja wykonywania przez nas usług na wysokim poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Geo-Graf jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu geodezji oraz kartografii. Oferujemy usługi z zakresu miernictwa oraz klasyfikacji gruntów. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług, między innymi tworzenie map numerycznych i katastralnych oraz klasyfikację gleboznawczą. Zajmujemy się również geodezją szczegółową, geodezyjną obsługą budowy oraz pomiarami budynków i innych nieruchomości. Wykonamy wszelkie prace projektowe.

Oferujemy również powykonawcze pomiary budynków i inwentaryzację urządzeń podziemnych. Podejmiemy się ewidencji gruntów, rozgraniczania nieruchomości, a dokładnie podziału działki, wytyczenia i wznowienia granic, a także wykonamy mapy numeryczne o treści katastralnej do celów projektowych. Do zakresu usług świadczonych przez naszą firmę należą też roboty realizacyjne i obsługa budowy.

Oferta naszego biura geodezyjnego skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji z całego województwa lubuskiego.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Ponadto posiadają bogatą wiedzę, dlatego odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania dotyczące szczegółów oferty oraz działalności firmy. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i pełen profesjonalizm.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z oferty firmy Geo-Graf.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Geo-Graf Sp. z o.o. Gorzowskie biuro geodezji

Geo-Graf Sp. z o.o. Gorzowskie biuro geodezji, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Geo-Graf Sp. z o.o. Gorzowskie biuro geodezji