Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z zakresu chemii
Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu z zakresu chemii, GC Consulting Technologie chemiczne, przemysłowe środki myjące, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5210444734
REGON: 006716254
Rok założenia:
1991

O firmie

Prowadzona przez nas firma badawczo-produkcyjna GC Consulting rozpoczęła działalność w 1990 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Warszawie. Właścicielką firmy jest Grażyna Zaborowska.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest dostarczanie technologii chemicznych, które znajdują zastosowanie w przemyśle. Możemy Państwu zaproponować pomoc w poprawieniu technologii lub doborze odpowiedniego środka pomocniczego. Oferujemy szeroki asortyment dla przemysłu spożywczego, w tym środki do mycia alkalicznego oraz ręcznego, a także kwaśnego. W ofercie mamy również pasteryzatory do dezynfekcji wody obiegowej. Do zakresu świadczonych przez nas usług dla przemysłu szklarskiego należy sprzedaż preparatów do ochrony przed osadami i ochrony mikrobiologicznej.

Ponadto proponujemy dostarczanie preparatów do ochrony wód technologicznych przed osadami oraz usuwania osadu z chłodnic, wymienników ciepła i instalacji technologicznych, które są niezbędne w przemyśle energetycznym. Uzupełnienie naszej oferty stanowi dostarczanie rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego, wydobywczego, papierniczego i ceramicznego.
Obsługujemy:
  • przemysł energetyczny węgla kamiennego i brunatnego
  • przemysł miedziowy
  • przemysł chemiczny
  • przemysł ceramiczny
  • przemysł spożywczy
  • przemysł cukrowniczy
  • przemysł szklarski
  • przemysł papierniczy

Zapewniamy pełen profesjonalizm. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do współpracy z GC Consulting.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt GC Consulting Technologie chemiczne, przemysłowe środki myjące

GC Consulting Technologie chemiczne, przemysłowe środki myjące, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie GC Consulting Technologie chemiczne, przemysłowe środki myjące