Idealne miejsce na imprezy okolicznościowe i bankiety
Idealne miejsce na imprezy okolicznościowe i bankiety, Gastro Kern, Biedrzychowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7551397592
REGON: 531802814
Branża:

O firmie

Właścicielem baru Gastro Kern jest Sebastian Kern. Nasz bar zlokalizowany jest w Biedrzychowicach, w powiecie prudnickim, w województwie opolskim. Mamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej, o czym świadczy fakt, że działamy od 1999 roku. Prowadzimy też restaurację Starówka, która znajduje się na głogowskim rynku. Jest to urokliwe, eleganckie oraz klimatyczne miejsce.

Druga restauracja:
ul. Rynek 17
28- 250 Głogówek
tel.(77) 437 22 34
tel. kom. 660 992 933

Oferta

Działalność prowadzimy od niemal trzydziestu lat, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych i bankietów. W naszej restauracji serwujemy pyszne dania kuchni polskiej oraz kuchni śląskiej.

Posiadamy dwie sale bankietowe, które pomieszczą 40 i 100 osób. Sale są przestronne, dzięki czemu z łatwością możemy zorganizować takie imprezy jak:
  • wesela,
  • komunie,
  • jubileusze,
  • bankiety firmowe.
Oferujemy także usługi w ramach cateringu. Wszelkie dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy świetnie radzą sobie w przygotowywaniu potraw z kuchni śląskiej oraz polskiej. Potrawy przygotowywane są z produktów świeżych, dostarczanych każdego dnia przez sprawdzonych dostawców. W naszym barze serwujemy również drinki.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Gastro Kern

Gastro Kern, Biedrzychowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Gastro Kern