Dostarczamy gaz płynny do celów grzewczych, użytkowych i napędowych
Dostarczamy gaz płynny do celów grzewczych, użytkowych i napędowych, Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o., Dębica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8721644513
REGON: 850490658
KRS: 0000052591
Rok założenia:
1997

O firmie

Spółka Gas Trading Podkarpacie z siedzibą w Dębicy, w województwie podkarpackim działa od 1997 roku jako podmiot gospodarczy zajmujący się dystrybucją gazu płynnego. Zasięg działalności obejmuje teren Polski południowo-wschodniej. Gaz dostarczany jest do stacji paliw oraz firm i Klientów indywidualnych do celów grzewczych. Firma dysponuje własną rozlewnią gazu, magazynami, terminalem przeładunkowym oraz bocznicą kolejową z których gaz przewożony jest do Klientów.

Certyfikaty i dyplomy

Niejednokrotnie zostaliśmy wyróżnieni dyplomami i certyfikatami dowodzącymi naszej wiarygodności, odpowiedzialności i rzetelności oraz przestrzegania zasad etycznych w działalności gospodarczej. Otrzymaliśmy dyplom FAIR PLAY oraz kilka lat z rzędu tytuł "Wiarygodna firma województwa podkarpackiego".

Oferta

Oferta firmy Gas Trading Podkarpacie opiera się na dostawie gazu płynnego luzem w autocysternach oraz w butlach o różnych pojemnościach. Gaz luzem magazynowany jest w zbiornikach naziemnych i podziemnych. Ich standardowa pojemność to 2700, 4850 i 6700 litrów. W przypadku instalacji o większym zapotrzebowaniu mocy możliwe jest indywidualne dobranie zbiornika o niestandardowej pojemności. Gaz tego typu stosowany jest do silników spalinowych oraz do użytku grzewczego.

Gaz płynny sprzedawany jest także w takich butlach jak:
  • butle do wózków widłowych
  • butle turystyczne o pojemności 2, 3 i 5 kg
  • przemysłowe butle do gazu o pojemności 33 kg
  • butle stalowe (domowe) o pojemności 11 kg
Butle dostarczane są bezpośrednio z rozlewni w Dębicy bądź poprzez sieć punktów dealerskich. Firma gwarantuje sprawność techniczną butli oraz zgodność z normą ilości i jakości gazu.

Zaletą gazu płynnego jako paliwa jest przede wszystkim jego ekonomiczna wydajność oraz mała ingerencja w środowisko. Instalacja gazowa jest również łatwa i stosunkowo niedroga w zainstalowaniu.

Dodatkowo spółka posiada w swojej ofercie dzierżawy zbiorników i urządzeń redukcyjnych na korzystnych warunkach oraz dostawy każdego rodzaju gazu zwolnionego z akcyzy.

Więcej informacji dotyczących firmowej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o.

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o., Dębica

Opinie (0)

Opinie o firmie Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o.