Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8361180358
REGON: 750207878
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma Garden mieści się w Nowym Brzozowie, w województwie mazowieckim. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Adam Kuracki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu szeroko pojętego ogrodnictwa. Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji terenów zieleni. Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze.

Oferujemy porządki sezonowe, usuwanie liści oraz koszenie trawy i boisk sportowych, a także sadzenie drzew i kwiatów. Zajmujemy się automatycznym nawodnianiem i odśnieżaniem dachów oraz posesji.

Zapewniamy prace związane z zakładaniem trawników, tworzenie oczek wodnych, projektowanie i wykonanie małej architektury ogrodowej oraz zakładanie parków, ogrodów i innych terenów rekreacyjnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie usługi związane z ochroną i zabezpieczeniem przed szkodnikami.

Bogate doświadczenie zawodowe, wysoka jakość realizacji i efektywność działania sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Zapraszamy.

Produkty i usługi

Obsługa inwestycji
Informacje dodatkowe
Wizualizacja standardowa
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Spółki
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Garden. Adam Kuracki

Garden. Adam Kuracki, Nowy Brzozów

Opinie (0)

Opinie o firmie Garden. Adam Kuracki