Prowadzimy opracowywanie planów przestrzennych
Prowadzimy opracowywanie planów przestrzennych, Gard - Pracownia Urbanistyczno-Architektoniczna - mgr inż. arch. Anna Woźnicka, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9471067333
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Pracownię Urbanistyczno-architektoniczną Gard prowadzimy od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Właścicielką jest Anna Woźnicka.

Oferta

Do naszych zajęć wchodzą przede wszystkim projekty urbanistyczne. Mamy w tym duże doświadczenie i wiedzę teoretyczną. Pracują u nas wykwalifikowani projektanci, którzy doskonale orientują się w branży architektonicznej. Trudnimy się zagospodarowaniem przestrzennym i opracowywaniem miejscowych planów przestrzennych.

Pracujmy przy pomocy systemów informacji przestrzennej takich jak: Gis, GGIS, Inspire i Saas. Poza tym prowadzimy zbiory danych przestrzennych oraz pracownię urbanistyczną, w której przygotowujemy wolne oprogramowania dla danych przestrzennych. Działamy jako studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego. Oferujemy usługę mapmaker.online - twórz i publikuj własną mapę.

Wykonujemy zlecenie zgodnie z ustawą o planowaniu przestrzennym oraz z ustawą o infrastrukturze informacji przestrzennej. Trudnimy się projektowaniem przestrzeni uwzględniając założenia planu smart city. Zlecić nam można projektowanie budynków wszelkiego rodzaju, a także projektowanie remontów i przebudów. Uzupełnieniem oferty jest nadzór inwestorski oraz inwentaryzacja budowlana.

Dodatkowo przeprowadzamy konsultacje społeczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Gard

Artykuły

Oprogramowanie GIS na miarę naszych czasów
Oprogramowanie GIS na miarę naszych czasów
Oprogramowanie GIS staje się wyspecjalizowaną gałęzią przemysłu komputerowego. Czym na tle konkurencji wyróżnia się aplikacja MapMaker.online?

Wideo

Kontakt

Kontakt Gard - Pracownia Urbanistyczno-Architektoniczna - mgr inż. arch. Anna Woźnicka

Gard - Pracownia Urbanistyczno-Architektoniczna - mgr inż. arch. Anna Woźnicka, Łódź

Opinie (3)

Opinie o firmie Gard - Pracownia Urbanistyczno-Architektoniczna - mgr inż. arch. Anna Woźnicka

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Iza
Iza
5.0
19.03.2021
Studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego prowadza dobrze. Można polecać.
fan
fan
5.0
12.01.2021
Wiele razy ze sobą współpracowaliśmy. To godni zaufania architekci. Robią dokładne ekspertyzy budowlane.
Bogna
Bogna
4.0
17.11.2020
Idealnie prowadzą programowanie dla danych przestrzennych. Nie można się do niczego przyczepić. Widać, że lubią mieć wszystko poukładane i uporządkowane.