Szukasz doświadczonego architekta? Zgłoś się do nas
Szukasz doświadczonego architekta? Zgłoś się do nas, Garbacz Projekt Joanna Garbacz , Jaworzno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6321611294
REGON: 240603511
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Już od ponad dziesięciu lat zajmujemy się prowadzeniem biura architektonicznego Garbacz Projekt. Jego siedziba ulokowana jest w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką oraz osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Joanna Garbacz.

Oferta

W naszym biurze stawiamy na oryginalność, profesjonalizm oraz dokładność. Zależy nam na tym, by efekt pokrywał się z całkowitą wizją Klientów. Nasza praca to wielka pasja i zaangażowanie. Proponujemy Państwu projekty różnych budynków. Obejmują one najważniejsze normy bezpieczeństwa.

Zajmujemy się projektowaniem mieszkań oraz domów. Stworzymy dla Państwa niepowtarzalne lokum, które będzie zachwycać funkcjonalnością i pięknem. Odpowiednio rozplanujemy pomieszczenia, by były całkowicie wygodne dla użytkowników. Budynki wpisują się we wszystkie aktualne trendy, jednak projektujemy również obiekty klasyczne.

Oprócz tego zajmujemy się projektowaniem budynków biurowych, gospodarczych, handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Dodatkowo zaprojektujemy garaże, elewacje i przebudowy domów oraz remonty mieszkań. Zajmujemy się również renowacją i termomodernizacją budynków.

Nasza oferta to także całkowita obsługa inwestycji, w tym ekspertyzy budowlane, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, koncepcje architektoniczne i konsultacje z rzeczoznawcami.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Garbacz Projekt w Jaworznie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Garbacz Projekt Joanna Garbacz

Garbacz Projekt Joanna Garbacz , Jaworzno

Opinie (0)

Opinie o firmie Garbacz Projekt Joanna Garbacz