Reklamy na samochodach, w witrynach sklepowych i nadruki na kubkach
Reklamy na samochodach, w witrynach sklepowych i nadruki na kubkach, Gamp. Drukarnia, wydruki wielkoformatowe, sitodruk, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511004718
REGON: 810643716
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Nasza firma Gamp posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku. Pracujemy w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem prowadzonej przez nas firmy jest Grzegorz Borowczyk.

Oferta

Zajmujemy się tworzeniem wydruków na wszystkich możliwych materiałach. Do pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny z technologią UV LED. Dzięki temu nasze zadania nie tylko wykonywane są szybko, ale także charakteryzują się wyjątkową jakością. Przyjmujemy projekty klientów bądź przygotowujemy nowe. Realizujemy zlecenia o różnych wielkościach nakładowych i formatowych, z możliwością dodruku w dowolnym momencie. Oferujemy indywidualne kalkulacje i konkurencyjne ceny.

Proponujemy:
  • sitodruk,
  • druk offsetowy,
  • druk wielkoformatowy,
  • tampondruk,
  • druk cyfrowy.
Za pomocą druku wielkoformatowego tworzymy billboardy, plakaty, szyldy, banery, roll-upy czy naklejki na folii samoprzylepnej. Stosujemy go przy wszelkich grafikach, które przygotowujemy na miękkich oraz sztywnych materiałach. Możemy Państwu zaproponować także przygotowanie takich produktów jak wizytówki, etykiety, książki, ulotki, papiery firmowe czy wszelkie inne materiały reklamowe.

Znajdą u nas Państwo także szeroką ofertę w zakresie sitodruku i tampondruku. Wykonamy przeróżne materiały, które na pewno sprawdzą się podczas wszelkich akcji promocyjnych. Przygotujemy kubki, długopisy, zegary, otwieracze czy pendrive'y. Mogą Państwo zamówić u nas zapalniczki, etui, kalkulatory i różnego rodzaju odzież, taką jak koszulki, bluzy czy czapki.

Oferujemy przygotowanie reklam do umieszczenia na samochodach i w witrynach sklepowych. Dysponujemy dużym wyborem papierów i kartonów, np. kredowych, samoprzylepnych, a także materiałów z tworzyw sztucznych, co pozwala nam na wykonanie każdego, nawet nietypowego zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty firmy Gamp w Szczecinie.

Artykuły

Wysokiej jakości sitodruk w drukarni Gamp!
Wysokiej jakości sitodruk w drukarni Gamp!
Szukasz zaufanej drukarni, z którą warto nawiązać współpracę? Postaw na wyjątkową drukarnię Gamp, która oferuje między innymi drukowanie metodą sitodruku.
Techniki druku – co oferują nowoczesne drukarnie?
Techniki druku – co oferują nowoczesne drukarnie?
Popularne techniki druku to m.in. druk offsetowy i tampodruk. Przy wyborze techniki należy kierować się rodzajem materiału, jaki ma zostać zadrukowany.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gamp. Drukarnia, wydruki wielkoformatowe, sitodruk

Gamp. Drukarnia, wydruki wielkoformatowe, sitodruk, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Gamp. Drukarnia, wydruki wielkoformatowe, sitodruk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
22.05.2019
Ta drukarnia zdobyła renomę w naszym regionie. Od lat świadczą usługi drukarskie na najwyższym poziomie.
Klaudia
Klaudia
5.0
21.03.2019
To najlepsza drukarnia w naszym regionie. Z pełna odpowiedzialnością polecam!
Jasiek
Jasiek
5.0
12.01.2019
To prawdziwi specjaliści od sitodruku. Można im w pełni zaufać!