Sprzedaż komputerów i oprogramowania komputerowego
Sprzedaż komputerów i oprogramowania komputerowego, Gamatronic Orogramowania dla firm, Piła

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7641010148
REGON: 570173733
Rok założenia:
1992

O firmie

Jesteśmy młodym i dynamicznie działającym zespołem. Początki działalności naszej firmy Gamatronic sięgają roku 1992, kiedy to podjęliśmy decyzję o dostarczaniu na krajowy rynek nowoczesnych rozwiązań informatycznych – komputerów i programów. Znajdujemy się w Pile, w województwie wielkopolskim. Od 2010 roku posiadamy oddział w Bydgoszczy, a od 2015 roku w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta

Prowadzona przez nas firma Gamatronic zajmuje się przede wszystkim: rozwiązaniami sprzętowymi, oprogramowaniem do zarządzania i szeroko rozumianym serwisem. Od 1994 roku działamy jako autoryzowany dealer CDN-u, a od 1996 roku jako autoryzowany dystrybutor tej sieci. Po otrzymanym statusie Integratora CDN XL jako jedni z pierwszych w kraju rozpoczęliśmy wdrażanie tego systemu.

Do chwili obecnej jesteśmy jednym z głównych parterów handlowych firmy Comarch i jako nieliczni w Polsce posiadamy status Złotego Partnera Comarch zarówno w specjalizacji MSP, jak i ERP. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu i oprogramowania, m.in. Hewlett Packard, Microsoft, OKI, kasy fiskalne Elzab i CDN (obecnie Comarch), dostarczając Klientom najwyższej jakości sprzęt oraz oprogramowanie do zarządzania. Naszą ofertą obejmujemy małe, średnie i duże firmy oraz biura rachunkowe.

Oferujemy nowoczesne oprogramowanie komputerowe ułatwiające i podnoszące komfort pracy, np. biznesowe aplikacje mobilne Comarch ERP Mobile, które umożliwiają, przy pomocy smartfonu lub tabletu z systemem Android, obsługę kluczowych obszarów działalności firmy, m.in. sprzedaży. Oferujemy również program Comarch Business Intelligence, który umożliwia sprawniejsze i łatwiejsze zarządzanie biznesem, dzięki narzędziom umożliwiającym kompletne analizy działalności firmy.

W zakresie programów Comarch proponujemy:
 • ERP iFaktury24,
 • ERP Optima,
 • ERP XL,
 • ERP Altum,
 • ERP e-Sklep,
 • iBard24.
Ponadto Klientom oferujemy sprzęt niezbędny w każdym biurze, m.in.: komputery, laptopy, drukarki i notebooki. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu sieciowego czy nawigacją GPS.Na wszystkie zakupione u nas urządzenia zapewniamy gwarancję i obejmujemy je profesjonalnym serwisem.

W Centrum Serwisowym IT serwisujemy laptopy, skanery, drukarki, aparaty cyfrowe i sprzęt sieciowy. Zajmujemy się m.in. instalacją systemów operacyjnych oraz aplikacji, konfiguracją sprzętu czy doradztwem technicznym. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z Gamatronic.

Marki i specjalizacje

Comarch, Saldeo, Futuriti

Artykuły

Oprogramowanie komputerowe dla mikroprzedsiębiorstw – w czym pomaga?
Oprogramowanie komputerowe dla mikroprzedsiębiorstw – w czym pomaga?
Prowadzenie nawet mikroprzedsiębiorstwa warto usprawnić poprzez instalację dobrze skonfigurowanego oprogramowania komputerowego. Poznaj jego największe zalety!

Wideo

Więcej informacji

 • Oprogramowanie COMARCH zobacz
 • Programy dla biur rachunkowych zobacz
 • Oprogramowanie dla małych firm zobacz
 • Oprogramowanie mobilne zobacz
 • Oprogramowania dla średnich i małych firm zobacz

Kontakt

Kontakt Gamatronic Orogramowania dla firm

Gamatronic Orogramowania dla firm, Piła

Opinie (6)

Opinie o firmie Gamatronic Orogramowania dla firm

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Zuzanna
Zuzanna
4.0
09.05.2020
Bardzo rzetelny serwis IT. Panowie potrafią naprawić chyba wszystko!
Barbara
Barbara
5.0
08.03.2020
Solidna i profesjonalna firma. Sprzęt biurowy w dobrych cenach. Super!
Alicja
Alicja
5.0
23.01.2020
Współpraca przebiegła pomyślnie, nie mam zastrzeżeń.
Gosia
Gosia
5.0
13.11.2019
Firma proponuje ciekawe i intuicyjne oprogramowanie dla przedsiębiorców. Programy zdecydowanie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Polecam!
Konrad
Konrad
5.0
25.09.2019
Bardzo dobrej jakości laptopy i notebooki. Ja swojego używam już czwarty rok i zero problemów. Super firma!
Magda
Magda
5.0
25.07.2019
Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Pracownicy chętnie udzielają informacji o sprzęcie i programach. Zdecydowanie polecam.