Pełna obsługa kadrowo-płacowa
Pełna obsługa kadrowo-płacowa, Galex Audyt Jolanta Gałuszka, Cieszyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481324433
REGON: 072849067
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo Galex znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Zajmujemy się przeprowadzaniem audytów i usługami księgowymi. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właścicielka, Jolanta Gałuszka.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu księgowości i finansów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie sprawozdań statystycznych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych, doradztwo księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową. Ponadto rozliczamy podatki i zajmujemy się obsługą księgową firm.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia naszą pracę.

Ponadto zajmujemy się sporządzaniem audytów i prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo przygotowujemy deklaracje dla US, ZUS i PFRON oraz specjalizujemy się w doradztwie i obsłudze umów o pracę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Galex w Cieszynie.

Marki i specjalizacjeKontakt

Kontakt Galex Audyt Jolanta Gałuszka

Galex Audyt Jolanta Gałuszka, Cieszyn

Opinie (1)

Opinie o firmie Galex Audyt Jolanta Gałuszka

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
12.06.2014
Najgorsza w Cieszynie.Omijajcie z daleka!!!!!!!!!