Szeroki wybór herbat z różnych stron świata.
Szeroki wybór herbat z różnych stron świata., Galeria Zdrowia Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5223030851
REGON: 36167802400000
KRS: 0000560668
Rok założenia:
2015

O firmie

Galeria Zdrowia Sp. Z.o.o to sklep zlokalizowany w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową różnego rodzaju herbat. Działamy od 2015 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja herbat, przypraw i kaw z całego świata. Prowadzimy naszą działalność już od czterech lat, w których czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów.
Proponujemy Państwu:
  • herbaty zielone,
  • yerba mate,
  • herbaty czerwone,
  • herbaty białe,
  • napary.
Dodatkowo możemy polecić wyśmienite dla zdrowia herbatki oczyszczające, które stanowią idealny suplement dla ludzi dbających o swoje ciało. Oferujemy również herbaty odchudzające oraz różnego rodzaju dodatki do herbat. Znajda u nas Państwo także szeroki wybór przypraw świata i kaw. Szczególnie polecamy kawę jardin.

Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją. Staramy się dobierać nasz asortyment pod kątem różnych czynników i starannie selekcjonujemy to, co mamy do zaoferowania. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych produktów, rzetelność oraz najszybszą możliwą wysyłkę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Artykuły

Jak zaparzyć herbatę?
Jak zaparzyć herbatę?
Odpowiednio zaparzona herbata to bogatszy smak i aromat. Przekonaj się, w jaki sposób należy parzyć różne gatunki herbacianego suszu, aby uzyskać idealny smak.

Wideo

Kontakt

Kontakt Galeria Zdrowia Sp. z o.o.

Galeria Zdrowia Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Galeria Zdrowia Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiola
Wiola
5.0
07.05.2019
Mają niesamowity wręcz wybór najróżniejszych herbat! Kupuje od nich regularnie już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona!