Szybkie i dokładne tłumaczenia
Szybkie i dokładne tłumaczenia, Gałązka Robert. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne jęz. angielskiego, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6782623763
REGON: 351420463
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Robert Gałązka i jestem doświadczonym tłumaczem. Klientom oferuję tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne języka angielskiego. Moje biuro znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2001 roku.

Oferta

Jestem profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także ukończonym szkoleniom i kursom mogę zagwarantować, że świadczone przeze mnie usługi tłumaczeniowe są na bardzo wysokim poziomie. Zajmuję się zarówno tłumaczeniami zwykłymi, jak i przysięgłymi. Oferuję tłumaczenie dokumentów wszelkich rodzajów. Przetłumaczę każdy dokument wymagający poświadczenia tłumacza przysięgłego, np. akt urodzenia czy akt zgonu.

Wykonuję tłumaczenia z języka angielskiego na polski i na odwrót. W ramach tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych oferuję tłumaczenia tekstów naukowych, z zakresu gospodarki i ekonomii, a także prawa i administracji. Dodatkowo przetłumaczę utwory literackie i teksty z zakresu przedsiębiorczości.

Tłumaczenia przysięgłe obejmują tłumaczenie między innymi listów, wydruków bankowych i zaświadczeń. Szybko i dokładnie przetłumaczę akty notarialne, a także akty zgonu, ślubu, urodzenia i stanu cywilnego. Tłumaczę również dokumenty samochodowe, prace dyplomowe, referencje i opinie.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gałązka Robert. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne jęz. angielskiego

Gałązka Robert. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne jęz. angielskiego, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Gałązka Robert. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne jęz. angielskiego