Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6190011842
REGON: 250450985
KRS: 0000461481
Rok założenia:
1994
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Dystrybucja i napełnianie gazu, Gal-Gaz Galewice sp. z o.o. sp.k., Galewice Siedziba firmy Gal-Gaz znajduje się w Galewicach, w województwie łódzkim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1992 roku, dzięki czemu bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im wszystkim sprostać.

Oferta

Specjalnością firmy Gal-Gaz są usługi związane z rozlewem i dostawą gazu płynnego do przydomowych zbiorników oraz stacji autogazu. Zajmujemy się również detaliczną sprzedażą gazu płynnego. Dbamy o to, aby dostarczane przez nas produkty były w pełni bezpieczne, a także o ich uniwersalność i jakość. Wszystko to sprawia, że nasz gaz doskonale sprawdza się w domu i przemyśle, a także do napędzania pojazdów. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi związanej z dostarczaniem najwyższej jakości gazu płynnego.

Gdzie znajduje zastosowanie gaz propan-butan?

Gaz propan-butan znajduje zastosowanie jako paliwo, między innymi w przemyśle, domach i innych nieruchomościach oraz pojazdach. W warunkach domowych jest stosowany przede wszystkim do ogrzewania pomieszczeń oraz wody. Jest wykorzystywany również w kuchence. Jest bardzo często wykorzystywany w mieszkaniach, dlatego niezwykle ważna jest jego jakość i bezpieczeństwo jego użytkowania.

Co zapewniamy klientom firmy Gal-Gaz z Galewic?

Klientom firmy Gal-Gaz z Galewic zapewniamy sprawną dystrybucję gazu, dostawę gazu płynnego własnym transportem i napełnianie butli gazowych. Ponadto mają Państwo możliwość zakupienia u nas butli gazowej z przeznaczeniem do użytkowania w domach, a także przydomowego zbiornika gazu i butli turystycznej.

Dlaczego warto stosować gaz płynny?

Gaz płynny warto stosować, gdyż:
 • w niskim stopniu obciąża środowisko,
 • jest najczystszym z paliw naturalnych wykorzystywanych w gospodarce.
Ponadto odpowiednie zabezpieczenia zbiorników i butli zapewnia bezpieczne oraz ekologiczne korzystanie właśnie z tego źródła energii.

Czy autogaz LPG to ekonomiczna forma paliwa?

Autogaz LPG to najbardziej ekonomiczna forma paliwa, która zapewnia niski koszt eksploatacji pojazdom. Ponadto klientom zapewniamy szybki i sprawny montaż pełnej instalacji autogazu. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, zachowujące najwyższe standardy techniczne.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Gal-Gaz.

Artykuły

Ogrzewanie gazem płynnym – czy to się opłaca?
Ogrzewanie gazem płynnym – czy to się opłaca?
Warto zdecydować się na ogrzewanie gazem płynnym. Należy jednak kupować go u sprawdzonego dostawcy, który zapewni wysoką jakość paliwa i jego transport.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gal-Gaz Galewice sp. z o.o. sp.k.

Gal-Gaz Galewice sp. z o.o. sp.k., Galewice

Produkty i usługi

Zobacz wszystkie produkty

Opinie (2)

Opinie o firmie Gal-Gaz Galewice sp. z o.o. sp.k.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Jola
Jola
5,0
08.03.2019
Wszystko OK, zarówno jak chodzi o obsługę, jak i jakość produktów. Z całą pewnością to nie była moja ostatnia wizyta u nich.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
17.03.2014
Wysoka jakość i bardzo miła współpraca. Polecam Łukasz