Kruszywa budowlane i drogowe
Kruszywa budowlane i drogowe, Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru, Nowa Wieś Ełcka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8480002321
REGON: 790053770
Rok założenia:
1993

O firmie

Gajek Inżynieria to firma z Nowej Wsi Ełckiej, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku, a jego właścicielem jest Józef Gajek. Firma specjalizuje się w handlu kruszywami i w pracach ziemnych.

Oferta

Gajek Inżynieria wydobywa i sprzedaje w atrakcyjnych cenach kruszywa przeznaczone do prac budowlanych i drogowych. Dysponuje ciężkim sprzętem oraz całymi ciągami produkcyjnymi do kopania i obróbki kopalin. Klienci przedsiębiorstwa mogą m. in. nabyć kamienie, kamienie płukane i kamienie kruszone o różnej frakcji. Największe świetnie nadają się do wypełniania gabionów. Ponadto w ofercie firmy znajdują się mieszanki drogowe łamane i żwir w mieszance budowlanej. Inne kruszywa, które można zakupić to:
  • żwir
  • żwir kruszony
  • żwir kruszony płukany
  • żwir kruszony niepłukany
  • piasek płukany
  • piasek tynkarski
  • piach nasypowy
  • przesiewka drogowa
  • czarnoziem
  • czarna ziemia
Wszystkie wydobyte przez Gajek Inżynieria kruszywa mogą zostać dowiezione na wskazane miejsce firmowymi ciężarówkami. Firma posiada wywrotki o dużym udźwigu. Ponadto wypożycza ciężki sprzęt, taki jak przesiewacze i kruszarki, koparki kołowe i gąsienicowe, a także spycharki i ładowarki.

Ciężki sprzęt używany jest przez przedsiębiorstwo również przy pracach ziemnych. Są one konieczne podczas budowy instalacji sanitarnych, wodociągowych i deszczowych. Firma kładzie rury, buduje studzienki i montuje komory wodomierzowe. Może również wzmacniać wykopy ściankami i montować w nich filtry igłofiltrowe. Ponadto montuje odwodnienia dróg, przepompownie ścieków i osadniki. Może również budować rurociągi do użytku przemysłowego i dla obiektów mieszkalnych oraz stawiać studnie betonowe lub z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji dotyczących firmy Gajek Inżynieria znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru, Nowa Wieś Ełcka

Opinie (4)

Opinie o firmie Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
4.0
10.05.2020
Dobre jakościowo i tanie kruszywa. Korzystałem z ich oferty i polecam zakup każdemu!
Marcin
Marcin
5.0
14.03.2020
Wykopy zabezpieczają ściankami szczelnymi, a odwodnienia zapewniają za pomocą igłofiltrów. Jestem zadowolony z tego jak sobie radzą na budowie i polecam ich usługi.
Michał
Michał
5.0
13.01.2020
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnej cenie. Budowę kanalizacji przydomowej wykonali dosłownie na medal!
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
16.11.2019
Najlepsi specjaliści od budowy kanalizacji. Współpracowałem z nimi na budowie osiedla i terminowo wywiązali się z zadania. Kanalizacja sanitarna i deszczowa nadawała się do użytku. Polecam ich usługi.