Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8480002321
REGON: 790053770
Rok założenia:
1993
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Usługi hydrotechniczne i wodno-kanalizacyjne, Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru, Nowa Wieś Ełcka Siedziba firmy Gajek Inżynieria znajduje się w Nowej Wsi Ełckiej, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku, a jego właścicielem jest Józef Gajek. Firma zajmuje się usługami budowlanymi, ze szczególnym uwzględnieniem budowy instalacji sanitarnych.

Oferta

Gajek Inżynieria to firma czerpiąca pełnymi garściami z 35 letniego doświadczenia oraz stosująca sprawdzone maszyny. Przedsiębiorstwo dzięki temu szybko i dokładnie potrafi wykonywać nawet najtrudniejsze zadania. Pracuje na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, instytucji i innych zleceniodawców.

Czym zajmuje się firma Gajek Inżynieria z Nowej Wsi Ełckiej?
Firma Gajek Inżynieria zajmuje się pracami ziemnymi. Buduje instalacje sanitarne wraz ze studzienkami, deszczowe, wodociągowe oraz montuje odwodnienia igłofiltrowe wykopów. Podejmuje się też umacniania wykopów ściankami szczelnymi. Nie jest to wszystko czym może służyć, ponieważ zajmuje się takimi usługami jak:
  • budowa kanałów grawitacyjnych
  • budowa kanałów ciśnieniowych
  • budowa rurociągów podciśnieniowych
  • budowa odwodnień drogowych
  • budowa kanalizacji na terenach inwestycyjnych
  • budowa kanalizacji na osiedlach mieszkaniowych
Gajek Inżynieria montuje też studnie betonowe i z tworzyw sztucznych, separatory, osadniki i przepompownie ścieków. Prace obejmują również komory wodomierzowe i armaturę wodociągową.

Jakie kopaliny wydobywa firma Gajek Inżynieria?
Firma Gajek wydobywa i sprzedaje kruszywa budowlane i drogowe o różnej wielkości. Są to m. in. różne odmiany kamienia. Można do nich zaliczyć kamienie płukane, kruszone i mieszanki drogowe łamane. Ponadto firma prowadzi sprzedaż żwiru i żwiru kruszonego, przesiewki drogowej i piasku. Ten ostatni dzieli się na nasypowy i tynkarski. Uzupełnieniem oferty w tym zakresie są czarnoziem i czarna ziemia.

Materiały budowlane znajdujące się w ofercie firmy są dowożone na wskazane miejsce wywrotkami. Firma oferuje atrakcyjne ceny za transport kruszyw.

Jakie maszyny wchodzą w skład parku maszynowego Gajek Inżynieria?
W skład parku maszynowego firmy Gajek Inżynieria wchodzą lekkie i ciężkie pojazdy. Są to m.in. koparki kołowe i gąsienicowe, koparkoładowarki i spycharki. Wiele zastosowań mają również samochody ciężarowe i dostawcze, wozidła i ciągniki rolnicze. Przedsiębiorstwo posiada też przesiewacze i kruszarki w odmianach mobilnych i stacjonarnych oraz linie do produkcji żwiru i kruszyw na mokro.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Gajek Inżynieria i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.

Zakres działalności

Usługi hydrotechniczne

Artykuły

Odwodnienie dróg – jakie rozwiązania stosują współcześni inżynierowie?
Odwodnienie dróg – jakie rozwiązania stosują współcześni inżynierowie?
Montaż systemu odwadniania dróg to skomplikowany i wieloetapowy proces. Dlatego właśnie warto w tej kwestii zaufać jedynie najbardziej renomowanym fachowcom.
Odwadnianie wykopów za pomocą techniki igłofiltrowej – najskuteczniejsza z metod?
Odwadnianie wykopów za pomocą techniki igłofiltrowej – najskuteczniejsza z metod?
Zastosowanie techniki igłofiltrowej niesie ze sobą wiele korzyści. To jedyna metoda umożliwiająca bezpieczne i sprawne przeprowadzenie odwadniania wykopów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru, Nowa Wieś Ełcka

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
4.0
10.05.2020
Dobre jakościowo i tanie kruszywa. Korzystałem z ich oferty i polecam zakup każdemu!
Marcin
Marcin
5.0
14.03.2020
Wykopy zabezpieczają ściankami szczelnymi, a odwodnienia zapewniają za pomocą igłofiltrów. Jestem zadowolony z tego jak sobie radzą na budowie i polecam ich usługi.
Michał
Michał
5.0
13.01.2020
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnej cenie. Budowę kanalizacji przydomowej wykonali dosłownie na medal!
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
16.11.2019
Najlepsi specjaliści od budowy kanalizacji. Współpracowałem z nimi na budowie osiedla i terminowo wywiązali się z zadania. Kanalizacja sanitarna i deszczowa nadawała się do użytku. Polecam ich usługi.