Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861974634
REGON: 220787113
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Gabor znajduje się w Gdańsku. Biuro ochrony powstało w 2009 roku i specjalizuje się w ochronie mienia oraz osób. Jego właścicielem jest Łukasz Gardyza. Działa na podstawie zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i posiada koncesję numer L-0190/09.

Oferta

Bezpieczeństwo to niezwykle istotne zagadnienie na którym nie warto oszczędzać. Jeśli szukają Państwo agencji ochrony, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy Gabor. Biuro działa na rynku od niemal dekady i zapewnia pełen zakres usług z zakresu ochrony osób i mienia. Indywidualne podejście do każdego zadania i zaangażowanie w pracę sprawia, że możliwe jest dobranie odpowiednich środków do każdego zlecenia. Poza środkami technicznymi, w tym najnowszymi osiągnięciami z dziedziny elektroniki i techniki na wysoką jakość usług firmy wpływ mają jej pracownicy. Są to bardzo często byli żołnierze i funkcjonariusze sił specjalnych, którzy przechodzą zawsze standardowe szkolenia wymagane od pracowników biura. Są sprawni fizycznie, odporni fizycznie i doskonale radzą sobie ze strzelaniem oraz taktyczną jazdą samochodem.

Usługi realizowane przez biuro Gabor to między innymi ochrona fizyczna. Osoby chronione mogą być nią objęte doraźnie lub na stałe i przez całą dobę. W zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pomaga specjalny samochód opancerzony znajdujący się na stanie firmy. Rezydencje klientów mogą być także chronione alarmami i urządzeniami zaporowymi. Członkowie grup interwencyjnych reagują ponadto na wszystkie przejawy zagrożenia mienia i obiektów należących do klientów. Poza interwencjami firma może zapewnić pracowników przez całą dobę strzegących obiektu i zaprojektować oraz zamontować cały system monitoringu.

Inne usługi, których realizacją zajmuje się biuro ochrony Gabor to:
  • konwojowanie
  • konwojowanie pieniędzy
  • konwojowanie dokumentów
  • stałą ochrona transportów
  • doraźna ochrona transportów
  • monitorowanie GPS
  • montaż GPS w pojazdach
Ponadto biuro podejmuje się kompleksowej ochrony podmiotów gospodarczych. Zapewnia usługi kontrwywiadowcze, zbiera informacje gospodarcze i zapobiega atakom kryminalnym, teleinformatycznym, socjotechnicznym oraz terrorystycznym.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Gabor znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanymi numerami telefonów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Gabor Biuro Ochrony Łukasz Gardyza

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Katarzyna J
Katarzyna J
5.0
18.02.2017
Witam wszystkich, korzystam z usług firmy Gabor Biuro Ochrony, którego właścicielem jest Pan Łukasz. Mogę powiedzieć tyle, że firma ta odznacza się tym, że profesjonalnie podchodzi do powierzonych zadań. Chciałabym z czystym sumieniem polecić firmę Gabor Biuro Ochrony.
Piotr pGDYNIA
Piotr pGDYNIA
5.0
01.08.2016
Witam wszystkich serdecznie według mnie Firma jest bardzo dobra wypłaca na czas mają parę obiektów na trenie trójmiasta nie udzielę tutaj takich informacji .Jeśli chodzi o pan Łukasz Gardyza Właściciela firmy mam z nim bardzo dobry kontakt telefoniczny i mogę powiedz że bardzo poważnie podchodzi do ludzi i do swoje pracy i firmy mogę tylko zdradzić że pracuje w tej firmie na bardzo poważnym stanowisku pozdrawiam proszę nie pisać że firma nie płacić bo to nie prawda pozdrawiam wszystkich pracowników którzy pracuje w tej firmie