Wykonujemy przeglądy jamy ustnej
Wykonujemy przeglądy jamy ustnej, Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ossowska, lek. Stomatolog, Zgierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7321935778
REGON: 100248748
Rok założenia:
2006

O firmie

Nazywam się Małgorzata Ossowska i jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym, na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 2006 roku prowadzę gabinet stomatologiczny, którego siedziba znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zajmuję się leczeniem zębów, zarówno u dzieci, jak i dorosłych Pacjentów. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji. W ramach moich usług zajmuję się także protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Na początku wizyty wykonuję dokładny przegląd jamy ustnej.

Dużą uwagę przywiązuję do profilaktyki stomatologicznej. W ramach niej wykonuję takie usługi jak:
  • lakowanie bruzd i zębów stałych,
  • fluoryzacja,
  • scaling,
  • piaskowanie,
  • kiretaż,
  • wybielanie zębów.
Przeprowadzam zarówno wybielanie zębów żywych, jak i martwych. Ponadto zajmuję się także usuwaniem zębów, w tym zębów bardzo zniszczonych, a także korzeni. Zadbam również o leczenie ropni. Zajmuję się protetyką, oferuję Państwu protezy szkieletowe, akrylowe częściowe i całkowite, a także protezy tymczasowe. Zakładam korony metalowe, akrylowe i metalowe licowane porcelaną. Uzupełnienie mojej oferty stanowią mosty, wkłady korzeniowo-koronowe i szyny relaksacyjne.

W moim gabinecie w Zgierzu zapewniam miłą, komfortową atmosferę, do każdego Pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. W celu rejestracji wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Jakie zabiegi profilaktyczne przeprowadzimy u stomatologa?
Jakie zabiegi profilaktyczne przeprowadzimy u stomatologa?
Higiena jamy ustnej obejmuje zarówno właściwe nawyki, jak i zabiegi w gabinecie stomatologicznym. W profilaktyce pomocna będzie fluoryzacja i piaskowanie zębów

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ossowska, lek. Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ossowska, lek. Stomatolog, Zgierz

Opinie (3)

Opinie o firmie Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Ossowska, lek. Stomatolog

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
07.07.2019
Moja mama miała tutaj zakładaną protezę szkieletową, jest bardzo zadowolona, nic jej nie uwiera, nie przeszkadza w jedzeniu. Polecam!
Dagmara
Dagmara
5.0
24.05.2019
Pani Małgorzata to świetna specjalistka, przychodzimy tutaj całą rodziną. Ma super podejście do dzieci, synowie w ogóle nie boją się dentysty!!
Jarek
Jarek
5.0
04.03.2019
Byłem tutaj na wybielaniu zębów, jestem zachwycony efektem! Wyglądają bardzo naturalnie, a jednocześnie odcień jest o wiele bielszy. Naprawdę polecam.