Profilaktyka w zakresie wad wymowy
Profilaktyka w zakresie wad wymowy, Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861212203
REGON: 191028906
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Tamara Barcińska i od 1994 roku prowadzę gabinet laryngologiczny i logopedyczny. Siedziba mieści się w Gdyni. Zajmuję się prowadzeniem zajęć i terapii laryngologicznych.

Oferta

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób logopedycznych. Przez ten czas wypracowałam sobie ugruntowaną pozycję na rynku oraz poznałam oczekiwania moich pacjentów. Zapewniam kompleksowe leczenie z zakresu zaburzeń mowy.

Oferuję:
  • leczenie wad wymowy,
  • kształtowanie rozwoju mowy,
  • leczenie zaburzeń mowy,
  • badania narządów mowy,
  • ćwiczenia na poprawę wymowy,
  • zabiegi laryngologiczne,
  • zabiegi otolaryngologiczne.
Od lat także współpracuję z logopedami, z którymi na bieżąco się konsultuję oraz zasięgam porad. W pracy wykorzystuję nowoczesne techniki, które przynoszą widoczne i szybkie rezultaty. Potrafię wykryć wadę wymowy i dobrać odpowiednią metodę leczenia, by się ich pozbyć.

Dodatkowo specjalizuję się w badaniu sprawności narządów artykulacyjnych u dzieci, a także usprawnianiu narządów mowy. Oferuję pomoc w jąkaniu, opóźnieniach w rozwoju mowy oraz w przypadku braku mowy. Ponadto wykonuję badania słuchu, do których zalicza się audiometria tonalna, tympanometria, badania kierowców oraz zabiegi w zakresie laryngologii.

Służę doradztwem dla rodziców i opiekunów. Zapewniam też porady w związku z późniejszą pracą z dzieckiem w domu. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu oraz zdrowiu. Zachęcam do kontaktu osoby z Gdyni i okolic.

Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu logopedycznego.

Artykuły

Kiedy i dlaczego warto udać się z dzieckiem do logopedy?
Kiedy i dlaczego warto udać się z dzieckiem do logopedy?
Czasem zdarzają się u dziecka problemy rozwojowe o przeróżnym podłożu, które wymagają specjalistycznej pomocy logopedy. Kiedy skorzystać z tego rodzaju pomocy?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska

Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska, Gdynia

Opinie (2)

Opinie o firmie Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Aleks
Aleks
4.0
20.09.2019
Polecam tą specjalistkę.
Marzena
Marzena
5.0
17.07.2019
Bardzo miła Pani logopeda i co najważniejsza bardzo fachowa i profesjonalna. Sumiennie pomaga mojemu synkowi i z każdym tygodniem zauważam u niego dużą poprawę wymowy - praktycznie przestał seplenić.