Armatura gazowa wysokiej jakości
Armatura gazowa wysokiej jakości, Ga-Ma Gaz Sp. z o.o., Radlin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6472429972
REGON: 240605697
KRS: 0000274884
Rok założenia:
2007

O firmie

Nasza spółka Ga-Ma Gaz działa w branży armatury przemysłowej od 18 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Firma zlokalizowana jest w Radlinie, w powiecie wodzisławskim, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Nasza firma Ga-Ma Gaz oferuje produkty wysokiej jakości takie jak reduktory czy palniki przemysłowe różnej mocy i przeznaczenia wraz z kompletem armatury do gazu, powietrza i spalin. Ponadto proponujemy szeroki wybór aparatury regulacyjnej, zabezpieczającej i sterującej palnikami gazowymi. Zapewniamy nowoczesne palniki przemysłowe z wewnętrzną rekuperacją, a także osprzęt do gazów palnych w tym biogazu i gazów technicznych. Polecamy wysokiej jakości zawory gazowe, instalacje biogazowe oraz filtry gazowe. W ofercie mamy także serwis przemysłowych urządzeń gazowych oraz sprzedaż takich rozwiązań technicznych jak:
  • przepustnice powietrza
  • stacje redukcyjne
  • regulatory spalania
  • turbinowe gazomierze do celów nierozliczeniowych
  • układy kontroli szczelności
  • czujniki ciśnienia
  • armatura do stacji gazowych
Czujniki dostępne w ofercie przeznaczone są do klimatyzacji, wentylacji, a także instalacji spalinowych, powietrznych oraz gazów palnych. Armatura obejmuje części do stacji gazowych średniego i wysokiego ciśnienia.

Zapewniamy ponadto wykonanie ścieżek regulacyjno-zabezpieczających dla biogazu i gazu wysypiskowego oraz specjalistycznych stacji mieszania gazów technicznych. Pomagamy również w zabezpieczaniu projektów pieców przemysłowych. Podejmujemy się wykonawstwa czynności serwisowych i regeneracyjnych urządzeń. Prowadzimy stałą współpracę z firmami z całego kraju z takich branż jak przemysł hutniczy, przemysł metali kolorowych, zakłady motoryzacyjne, spożywcze, a także szklarskie.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ga-Ma Gaz Sp. z o.o.

Ga-Ma Gaz Sp. z o.o., Radlin

Opinie (0)

Opinie o firmie Ga-Ma Gaz Sp. z o.o.