Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781351205
Branża:

Polecane oferty

Poznań, Błażeja 54 d
BUSINESS SERVICE to systemy zarządzania: środowiskowego wg PN-N 14001 i EMAS bezpieczeństwem i zdro...
Poznań, Świebodzińska 3C
IT Consulting Firma IT Consulting z siedzibą w miejscowości Poznań, specjalizuje się w tworzeniu na...
Przedmiotem naszej działalności jest wsparcie użytkowników systemu SAP. Oferujemy profesjonalne usł...

O firmie

"Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" w miejscowości Poznań jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" znajduje się w miejscowości Poznań w województwie wielkopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Gronowa 22. Kod pocztowy do korespondencji to: 61-655 Poznań. "Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7781351205.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 61 827 08 10. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: pofgs@praca.gov.pl.

Kontakt

Kontakt Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe