Polecane oferty

Poznań, Prusa 1 lok. 12a
Specjalizujemy się w: poszukiwaniach bezpośrednich na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie zna...
Poznań, Błażeja 54 d
BUSINESS SERVICE to systemy zarządzania: środowiskowego wg PN-N 14001 i EMAS bezpieczeństwem i zdro...
Produkty i usługi Zakres usług oferowanych przez naszą firmę obejmuje w szczególności: • Biznes pla...
Poznań, Świebodzińska 3C
IT Consulting Firma IT Consulting z siedzibą w miejscowości Poznań, specjalizuje się w tworzeniu na...

O firmie

"Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" w miejscowości Poznań jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" znajduje się w miejscowości Poznań w województwie wielkopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Gronowa 22. Kod pocztowy do korespondencji to: 61-655 Poznań. "Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Biuro terenowe" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7781351205.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 61 827 08 10. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: pofgs@praca.gov.pl.

Informacje o działalności

NIP: 7781351205
Branża: Urzędy terenowe

Opinie (0)