Budowa komfortowych i przestronnych domów
Budowa komfortowych i przestronnych domów, Fucha Zakład budowlany, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811001793
REGON: 632141406
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Fucha znajduje się w Poznaniu. Świadczymy kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1991 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Piotr Gardo.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności zakładu Fucha jest budowa domów pod klucz. Możemy zaproponować kompleksowe usługi budowlane, a także wykończeniowe. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zajmujemy się budową budynków takich jak:
  • domy jednorodzinne,
  • domy wielorodzinne,
  • domy szeregowe.
Realizowaliśmy także zlecenie na budowę zabytkowej kamienicy od podstaw.

W naszej ofercie można znaleźć prace tynkarskie oraz murarskie. Podejmiemy się wszelkich remontów obiektów mieszkalnych oraz biurowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy także wykonywanie prac dekarskich. Ponadto nasza oferta obejmuje nadzór budowlany, który sprawuje właściciel przedsiębiorstwa. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie prac instalatorskich oraz elektrycznych. Współpracujemy z innymi przedsiębiorstwami, dzięki temu mamy pewność, że budowa bądź remont będzie wykonany rzetelnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną realizację zleceń.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Fucha w Poznaniu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Fucha Zakład budowlany

Fucha Zakład budowlany, Poznań

Opinie (6)

Opinie o firmie Fucha Zakład budowlany

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
13.09.2019
Profesjonalny zakład budowlany, usługi na wysokim poziomie, mili i pomocni pracownicy, atrakcyjne ceny za prace wykończeniowe. Polecam!
Arek
Arek
5.0
10.07.2019
Firma godna polecenia, wybudowali nasz dom jednorodzinny.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
03.05.2019
Zleciłem im wykończenie domu, wywiązali się ze zlecenia w krótkim czasie. Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Fucha.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
21.03.2019
Usługi budowlane na wysokim poziomie, polecam!
Kazik
Kazik
5.0
10.01.2019
Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Zatrudniłem im do prac wykończeniowych w moim mieszkaniu. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali ustalonego terminu. Super, polecam.
Dominik
Dominik
5.0
08.11.2018
Bardzo profesjonalna firma. Zleciłem im budowę domu pod klucz. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Pracownicy są rzetelni, dotrzymali terminu, a to dla mnie najważniejsze. Polecam serdecznie firmę Fucha.