Montaż wideodomofonów i systemów alarmowych
Montaż wideodomofonów i systemów alarmowych, FU Sławekservis Sławomir Szymański, Włocławek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8881671536
REGON: 368882928
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Sławekservis znajduje się we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w montażu alarmów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2017 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Sławomir Szymański.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Sławekservis są kompleksowe usługi elektryczne, w ramach których wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary, naprawy i konserwacje, a także modernizacje. W naszej ofercie można znaleźć montaż instalacji elektrycznych czy antenowych. Podejmiemy się również montażu monitoringu i systemów alarmowych, które zwiększą bezpieczeństwo w Państwa domach czy firmach.

Nasza oferta obejmuje również:
  • domofony,
  • wideodomofony,
  • napędy do bram,
  • alarmy.
Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się system Inteligentny Dom, który znacząco pomaga w zarządzaniu wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w kwestii wyboru urządzeń, tak, aby spełniały Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Sławekservis.

Artykuły

Sławekservis – instalacja elektryczna w rękach profesjonalisty
Sławekservis – instalacja elektryczna w rękach profesjonalisty
Awaria elektryki? Zadbaj o bezpieczeństwo domowników czy też swoich pracowników – skorzystaj z fachowych usług elektrycznych oferowanych przez Sławekservis.

Wideo

Kontakt

Kontakt FU Sławekservis Sławomir Szymański

FU Sławekservis Sławomir Szymański, Włocławek

Opinie (2)

Opinie o firmie FU Sławekservis Sławomir Szymański

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Igor
Igor
5.0
24.09.2021
Fajnie, że można liczyć na ich fachowe doradztwo w kwestii wyboru systemów alarmowych, znają się na swojej pracy. Polecamy.
Elwira
Elwira
5.0
14.07.2021
Sprawnie wykonali montaż wideodomofonu, dziękuję i polecam.