Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8161361262
REGON: 180615450
Rok założenia:
2010

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

""FROGI" Jarosław Gajewski" zaprasza do udziału w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez własne zespoły artystyczne. Ich nadrzędnym celem jest kształtowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

""FROGI" Jarosław Gajewski" ma swoją siedzibę w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do osobistej wizyty pod adresem: Okrzei 2 lok. 120. Niezbędny do korespondencji kod pocztowy, to: 85-317 Bydgoszcz. ""FROGI" Jarosław Gajewski" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 8161361262. Figurujemy pod numerem REGON: 180615450.

Kontakt

Kontakt "FROGI" Jarosław Gajewski

"FROGI" Jarosław Gajewski, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie "FROGI" Jarosław Gajewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.