Oferujemy odświeżanie dywanów oraz usuwanie drobnoustrojów
Oferujemy odświeżanie dywanów oraz usuwanie drobnoustrojów, Fresh Service Jarosław Piekarski, Podebłocie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5060010832
REGON: 145881637
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Fresh Service ma swoją siedzibę w Podebłociu, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Jarosław Piekarski.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach w zakresie usług związanych z praniem oraz czyszczeniem dywanów i wykładzin. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną i dokładną realizację zleceń, a przede wszystkim nie niszczy dywanów i zachowuje ich pierwotna formę. Oferujemy Państwu pranie wykonywane u Klienta.

Zajmiemy się nie tylko czyszczeniem, ale także odświeżaniem oraz usuwaniem wszelkich drobnoustrojów. W naszej ofercie znajdą Państwo pranie tapicerki meblowej, w tym:
  • pranie łóżek,
  • pranie narożników,
  • pranie kanap,
  • pranie foteli,
  • pranie sof,
  • pranie puf,
  • pranie krzeseł tapicerowanych.
Ponadto oferujemy Państwu pranie tapicerki samochodowej. Zajmiemy się wypraniem foteli, boczków drzwi, podłogi oraz bagażnika. Oferujemy czyszczenie plastików i elementów gumowych. Zachowujemy przy tym pełne bezpieczeństwo w zakresie używanych kosmetyków czyszczących i konserwujących.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie, czas trwania czyszczenia jest zróżnicowany i zależny między innymi od powierzchni czy ilości zabrudzeń.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fresh Service w Podebłociu.

Artykuły

Pranie tapicerki samochodowej: wykonać samodzielnie czy zlecić fachowcom?
Pranie tapicerki samochodowej: wykonać samodzielnie czy zlecić fachowcom?
Tapicerka samochodowa z biegiem lat ulega zanieczyszczeniu i może wymagać odświeżenie. Zobacz, kiedy pranie tapicerki warto zlecić ekspertom i jak je wykonać.
Utrzymanie porządku w hotelu – nie tylko czyszczenie wykładzin
Utrzymanie porządku w hotelu – nie tylko czyszczenie wykładzin
Utrzymanie czystości i higieny w hotelach wymaga regularnego czyszczenia wykładzin i innych tekstyliów. Prace te wykonują specjalistyczne firmy sprzątające.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fresh Service Jarosław Piekarski

Fresh Service Jarosław Piekarski, Podebłocie

Opinie (4)

Opinie o firmie Fresh Service Jarosław Piekarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Lilianna
Lilianna
5.0
01.05.2019
Dałam im do czyszczenia meble tapicerowane, wyglądają jak nowe. Super!
Baśka
Baśka
5.0
14.03.2019
Super usługi jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki samochodowej. Zadbają o każdy szczegół, łącznie z bokami czy bagażnikiem.
Anna
Anna
5.0
21.01.2019
Myślałam, że mój dywan będzie już do wyrzucenia, a okazało się, że dali radę go uratować! Poradzili sobie z jego czyszczeniem raz dwa, aż byłam w szoku. Polecam wszystkim.
Norbi
Norbi
5.0
17.11.2018
Polecam, świetne usługi w zakresie czyszczenia dywanów, udało im się sprać dużą, tłustą plamę którą sprawił mi na dywanie wnuczek.