przyjazna Biura projektów, FPHU Lo.Ga Gabriela Duraj, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5470207132
REGON: 070622164
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Lo.Ga to profesjonalna firma handlowo, przemysłowo, usługowa działająca na rynku od 2018 roku i specjalizująca się w projektowaniu ubrań wszelkiej maści - od ubrań dziecięcych, aż po specjalistyczne ubrania robocze. Osobą decyzyjną w firmie jest Gabriela Dunaj a nasza siedziba znajduje się w Bielsko-Białej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług konstrukcji i modelowania odzieży. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu komputerowemu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zagwarantować każdorazowo wysoką jakość sprzedawanych produktów. Wszelkie zlecenia realizowane są przez nas od stworzenia projektu, poprzez szablon aż do gotowego rozkładu kroju. Oferowane usługi kierowane są zarówno do sklepów odzieżowych, firm specjalistycznych jak i Klientów prywatnych.

Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc i ogromne pokłady wiedzy zatrudnianych przez nas pracowników. Wraz z nami mogą Państwo zrealizować swój wymarzony projekt lub stworzyć go przy pomocy projektanta. Jeśli posiadają Państwo własną wizję produktu to pomożemy zrealizować to marzenia.

Nasza oferta stale się powiększa, unowocześniamy wykorzystywany sprzęt i rozwijamy się, wszystko po to by zapewnić Państwu niepodważalną niezawodność.

Zajmujemy się tworzeniem projektów:
  • ubrań damskich
  • ubrań męskich
  • ubrań dziecięcych
  • specjalistycznych ubrań roboczych

Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

Zakres działalności

Obsługa inwestycji

Kontakt

Kontakt FPHU Lo.Ga Gabriela Duraj

FPHU Lo.Ga Gabriela Duraj, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie FPHU Lo.Ga Gabriela Duraj