Narzędzia do produkcji wielkoseryjnej i masowej
Narzędzia do produkcji wielkoseryjnej i masowej, FPHU Jeż s.c. Jerzy Strach Bartłomiej Strach, Skawina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6792800149

O firmie

FPHU Jeż mieści się w Krakowie i jest prowadzona przez Jerzego Stracha oraz Bartłomieja Stracha. Zajmujemy się produkcją form wtryskowych i obróbką metali. Działamy nieprzerwanie od 2000 roku dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W naszej firmie stawiamy na jakość i dokładność wykonania. Dzięki temu produkowany przez nas asortyment znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i różnych branżach co zaowocowało współpracą z licznymi mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami. Wykonujemy wysokiej klasy narzędzia do produkcji wielkoseryjnej i masowej zarówno małej, jak i średniej wielkości o gabarytach płyt mocujących do 500x1000 i wadze do 1200 kg. Zajmujemy się tworzeniem form wtryskowych do tworzyw sztucznych o dowolnym stopniu skomplikowania detalu w technologii wtrysku gorącokanałowego włącznie z formami dwukomponentowymi. Nasza oferta to również:
  • formy ciśnieniowe do metali,
  • wykrojniki,tłoczniki, krępowniki i ciągowniki,
  • przyrządy montażowe i technologiczne,
  • formy prasowalnicze i wtryskowe do gumy oraz tworzyw termoutwardzalnych.
Podejmujemy się także remontów i modernizacji narzędzi także wtedy, gdy nie posiadają dokumentacji konstrukcyjnej. Polecamy też rzetelną realizację obróbki metali na obrabiarkach konwencjonalnych i CNC.

Nasze narzędzia to zawsze najwyższa jakość wykonania. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz terminowość realizacji. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych pracowników, a w codziennych pracach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Pozwala nam to realizować nawet skomplikowane zlecenia.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Jeż.

Wideo

Kontakt

Kontakt FPHU Jeż s.c. Jerzy Strach Bartłomiej Strach

FPHU Jeż s.c. Jerzy Strach Bartłomiej Strach, Skawina

Opinie (1)

Opinie o firmie FPHU Jeż s.c. Jerzy Strach Bartłomiej Strach

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryk
Eryk
5.0
16.05.2019
Współpraca z firmą bardzo udana od samego początku. Wykonują wysokiej klasy narzędzia, wszystko z rzemieślniczą precyzją. Zdecydowałem się na stałą współpracę.