Urządzenia wykorzystywane w automatyce przemysłowej
Urządzenia wykorzystywane w automatyce przemysłowej, Foster s.c., Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9570660123
REGON: 191434612
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy Foster znajduje się w Gdańsku. Funkcjonuje również oddział w Dąbrowie Górniczej. Przedsiębiorstwo założone w połowie lat 90. XX wieku zajmuje się handlem i usługami związanymi z automatyką przemysłową. Dostarcza rozwiązania dla podmiotów działających w różnych branżach.


Oferta

Ponad 20 lat w branży sprawiło, że firma Foster może zaoferować klientom produkty najlepszych marek przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Elementy automatyki przemysłowej wchodzące w skład oferty, takie jak np. sterowniki PLC, są nowoczesne, wytrzymałe i funkcjonalne. Można je zastosować w różnych urządzeniach i liniach produkcyjnych. Nadają się do sterowania nawet najbardziej skomplikowanymi maszynami i procesami technologicznymi. Firma może nie tylko je dostarczyć, ale również skonfigurować odpowiednie oprogramowanie.

Foster oferuje również panele operatorskie w wersji dotykowej i z klawiaturą oraz falowniki. Są to urządzenia zmieniające prąd stały na prąd przemienny. Poza wymienionymi rozwiązaniami firma prowadzi sprzedaż takich elementów jak:
  • serwonapędy
  • regulatory temperatury
  • regulatory procesowe
  • termostaty
  • rejestratory PHC
  • rejestratory PHA
  • enkodery Metronix
  • przekładnie planetarne
  • zasilacze
Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nie tylko sprzedaje elementy automatyki przemysłowej, ale je również naprawia. Usługi serwisowe obejmują serwonapędy i falowniki. Ponadto pracownicy przedsiębiorstwa zajmują się wymianą i modernizacją instalacji elektrycznych w urządzeniach.

Więcej informacji dotyczących firmy Foster i sprzedawanych urządzeń, w tym ich dokładna specyfikacja, znajduje się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdują się urządzenia takich firm jak: Yaskawa, Fuji, Omron, PanelMaster, Cermate, Metronix, Planetroll.

Artykuły

Serwonapędy w automatyce przemysłowej
Serwonapędy w automatyce przemysłowej
Czym jest serwonapęd? Jaka jest budowa oraz zastosowanie układów serwonapędowych? Kto zajmuje się sprzedażą i dystrybucją kompletnych układów serwonapędowych?

Wideo

Kontakt

Kontakt Foster s.c.

Foster s.c., Gdańsk

Opinie (8)

Opinie o firmie Foster s.c.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
04.01.2020
Automatyzacja zakładu była poważnym wydatkiem, ale udało się nieco obniżyć koszty dzięki współpracy z firmą Foster. Dostarczyli urządzenia takich marek jak Yaskawa i LG, a ich cena okazała się niższa niż u konkurencji.
Mariusz
Mariusz
5.0
28.11.2019
Moja firma kupuje elementy automatyki od przedsiębiorstwa Foster. Uważam, że to dobry wybór, ponieważ mają produkty najlepszych marek.
Mateusz
Mateusz
4.0
25.09.2019
Zepsuty serwonapęd to duży problem, ale na szczęście na rynku działa firma Foster. Dzięki sprawnemu usunięciu usterki przestój w zakładzie nie trwał długo.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
05.07.2019
Firma naprawiała dla mnie falowniki i mogę polecić jej usługi każdemu. Serwis wykonują szybko, a naprawione urządzenia działają bez zarzutu.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
14.05.2019
Linie produkcyjne bez automatyki to dzisiaj przeżytek, dlatego dbam żeby w moim zakładzie poziom automatyzacji był odpowiedni. Dostawcą rozwiązań tego typu jest firma Foster. Ufam im, bo od lat razem współpracujemy.
Andrzej
Andrzej
5.0
03.03.2019
Kiedy powstawał mój zakład produkcyjny, to stanąłem przed dylematem, gdzie kupić automatykę. Po przeczytaniu opinii i skonsultowaniu się z ekspertami wybrałem firmę Foster. Nie żałuję, bo zaoferowali mi atrakcyjną cenowo ofertę.
Albert
Albert
5.0
24.01.2019
Dlaczego firma Foster? Mają wszystko, czego potrzeba do zautomatyzowania produkcji. Służą przy tym fachowymi poradami.
Adam
Adam
5.0
27.11.2018
Dobrze zaopatrzony sklep z automatyką przemysłową. Mają najlepsze jakościowo rozwiązania od znanych producentów i oferują je w atrakcyjnych cenach. W moim zakładzie używam wielu elementów, które od nich kupiłem.