Projektowanie i budowa konstrukcji basenowych
Projektowanie i budowa konstrukcji basenowych, Fluidra Polska sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8992466785
REGON: 932882398
KRS: 0000158890
Rok założenia:
2003

O firmie

Fluidra Polska to spółka z Wrocławia, założona w 2002 roku. Specjalizuje się w kompleksowej budowie basenów - zarówno konstrukcji domowych, jak i hotelowych. Firma realizuje zlecenia na rzecz polskich i zagranicznych klientów. Ma w swojej ofercie rozwiązania dla inwestorów, projektantów i instalatorów.

Oferta

Basen to konstrukcja idealna do aktywnego wypoczynku, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej hoteli i osób prywatnych decyduje się na jego zamówienie. Najlepszą firmą, której można zlecić prace jest Fluidra Polska. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem basenów oraz ich budową z użyciem dostarczanych przez siebie elementów. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu klienci otrzymują baseny idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Klienci mogą wybierać spośród różnych rozwiązań, np. zamawiając baseny zadaszone, odkryte i dzielone ruchomymi przesłonami. Specjalnie dla klientów firmy możliwy jest montaż basenów kafelkowych, panelowych i stalowych, np. z ruchomym dnem lub dnem wyłożonym mozaiką szklaną z nadrukiem. Dostarczane są do nich instalacje filtrujące wodę bez użycia chloru oraz liczne akcesoria i atrakcje. W ofercie Fluidra Polska znajdują się:
  • drabiny
  • poręcze wejściowe
  • brodziki
  • prysznice
  • kurtyny wodne
  • armatki wodne
  • grzybki wodne
  • jeżyki wodne
  • kaskady ścienne
Dostarczane i montowane są też fontanny i wanny SPA. Do licznych atrakcji basenowych znajdujących się w ofercie zaliczają się także zjeżdżalnie i trampoliny. Ponadto przedsiębiorstwo instaluje wentylację i oświetlenie ledowe wraz z całym okablowaniem, transformatorami i żarówkami. Uzupełnieniem oferty są takie akcesoria jak filtry, zawory, krzesła dla ratowników i koła ratunkowe. Dodatkowo wraz z przedsiębiorstwem można zadbać o czystość basenów, kupując samojezdny odkurzacz.

Więcej informacji dotyczących firmy Fluidra Polska znajdą Państwo na stronie internetowej. Z przedsiębiorstwem najlepiej kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Fluidra Polska sp. z o.o.

Fluidra Polska sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Fluidra Polska sp. z o.o.