Spraw komuś radość i zamów u nas kwiaty!
Spraw komuś radość i zamów u nas kwiaty!, Flowers Design Kwiaciarnia, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761592201
REGON: 356337117
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Flowers Design to kwiaciarnia znajdująca się w Krakowie. Prowadzimy kwiaciarnię online. Dostarczamy wyjątkowe, starannie wykonane kompozycje kwiatowe. Zapoznajcie się z naszą ofertę!

Certyfikaty i dyplomy

Bukiety z róż
Tworzymy wyjątkowe kompozycje kwiatowe na wyjątkowe okazje. W tej zakładce znajdziesz piękne, luksusowe bukiety z róż, które zachwycą każdą obdarowaną nimi osobę. Tworzymy zarówno klasyczne, romantyczne kompozycje z czerwonych, a także żółtych, białych, pomarańczowych i mieszanych kwiatów. Niezależnie od okazji, znajdziesz tutaj idealny bukiet dla każdej bliskiej Ci osoby.

Oferta

Chcecie zaskoczyć bliską osobę i sprawić, że na jej twarzy pojawi się uśmiech? Przepiękna kompozycja kwiatowa to sprawdzony sposób! Zamówicie je w kwiaciarni wysyłkowej Flowers Design. Zapewniamy sprawną dostawę kwiatów pod wskazany adres.

Nasze bukiety świetnie nadają się na urodziny, imieniny czy romantyczną rocznicę. Możecie zlecić ich dostawę lub odebrać je osobiście. Jesteśmy w stanie przygotować kompozycję na praktycznie każdą okazję.

Wiemy, jak ważnym jest dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne "tak", dlatego bukiety ślubne przygotowujemy z największą starannością. Pomagamy w doborze kwiatów o odpowiednim kolorze. Tworzymy z nich wyjątkowe bukiety, które są idealnym dopełnieniem uroczystości ślubnej.

U nas zamówicie flowers boxy z ciętych kwiatów. Oferujemy je w takich kształtach, jak kwadrat, serce czy koło. W ofercie mamy też bukiety w ozdobnym kartoniku z czekoladowymi dodatkami.

Oferujemy luksusowe bukiety z róż. Wykonujemy je z róż czerwonych, różowych, białych, pomarańczowych lub żółtych. Proponujemy także kosze kwiatowe, które są idealnym sposobem na prezent.

W ramach florystyki pogrzebowej przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe. Ponadto dostarczamy kwiaty doniczkowe, takie jak między innymi dracena, storczyk czy bonsai oraz zestawy delikatesowe.

Kwiaty z dostawą pod wskazany adres? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Wyjątkowe bukiety z róż w ofercie Kwiaciarni Flowers Design
Wyjątkowe bukiety z róż w ofercie Kwiaciarni Flowers Design
Chcesz obdarować kwiatami bliską osobę? Zapoznaj się z oferta Kwiaciarni Flowers Design i sprawdź, jakie kwiaty będą najlepsze i co oznaczają ich kolory.

Wideo

Kontakt

Kontakt Flowers Design Kwiaciarnia

Flowers Design Kwiaciarnia, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Flowers Design Kwiaciarnia